پشتیبانی Outlook AVIF | avif.io ✨

AVIF چیست؟

AVIF یا فرمت تصویر AV1 جدیدترین فرمت فشرده سازی تصویر است. فرمت AVIF راهی برای کاهش اندازه تصاویر با حفظ همان کیفیت (فشرده سازی بدون تلفات) است. پسوند .avif آنها فایل های AVIF را شناسایی می کند. AVIF یک فرمت تصویر بدون حق امتیاز است که توسط AOM برای ارائه راندمان فشرده سازی بهتر و ویژگی های بیشتر نسبت به هر فرمت موجود توسعه یافته است. AVIF مانند پیشینیان خود (WebP، JPEG-XR، JPEG2000، PNG و GIF)، با تصاویری که محدوده دینامیکی بالایی دارند سازگار است. علاوه بر این، این فرمت می تواند تصاویر را به صورت تمام رنگی با وضوح 10 و 12 بیت بگیرد و تصاویری تا ده برابر کوچکتر از سایر فرمت ها تولید کند. AVIF یک قالب بازی است که به زودی به استاندارد صنعت تبدیل خواهد شد. به عنوان یک نتیجه از ویژگی های بالقوه آن، احتمالاً به زودی در همه سیستم عامل ها پشتیبانی می شود.

Outlook چیست

مایکروسافت یک سرویس ایمیل رایگان مبتنی بر وب به نام Outlook.com ارائه می دهد. شباهت هایی به سرویس جیمیل گوگل وجود دارد، اما با افزودن پیوندی به داده های Outlook دسکتاپ شما. مایکروسافت علاوه بر ترکیب Hotmail و Windows Live در یک سرویس ایمیل واحد، پشتیبانی از مخاطبین (از جمله فیس بوک، توییتر و لینکدین) و تقویم شما را نیز اضافه کرده است. با مراجعه به وب سایت و کلیک کردن روی پیوند «اکنون ثبت نام کنید» واقع در پایین صفحه، برای یک حساب Outlook.com ثبت نام کنید. پس از وارد کردن اطلاعات شخصی مناسب، ایجاد آدرس ایمیل و ایجاد رمز عبور، مراحل را تکمیل کنید. ورود مستقیم در صورتی امکان پذیر است که یک حساب Hotmail یا Windows Live یا یک حساب مسنجر، SkyDrive، Windows Phone یا Xbox LIVE دارید. به هر حال، تمام حساب های موجود Hotmail و Windows Live به Outlook.com تبدیل خواهند شد، اما آدرس ایمیل شما تغییر نخواهد کرد. این بهترین های هر دو جهان را ارائه می دهد – جدیدترین فناوری همراه با آدرس ایمیل یکسان.

پشتیبانی AVIF

هر دو نسخه جدید اندروید (11+) و نسخه مبتنی بر وب Outlook از مشاهده تصاویر AVIF به صورت درون خطی پشتیبانی می کنند. همانطور که با هر فرمت فایل دیگری انجام می دهید، تصویر را به صورت درون خطی وصل کنید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  پشتیبانی Skype AVIF | avif.io ✨