Outcasters اکنون برای بازی در Stadia رایگان است

Google Stadia در طول زمان خود دارای تعداد انگشت شماری از موارد انحصاری زمان بندی شده بوده است، اما تنها تعداد کمی از آنها هرگز به پلتفرم های دیگر گسترش نیافته اند. امروز بالاخره بازی انحصاری Outcasters Google Stadia برای همه رایگان شد.

Outcasters اولین بار در اواخر سال 2020 با همکاری Splash Damage و Stadia Games & Entertainment که از آن زمان بسته شده بود، شروع به کار کرد.

این بازی یک بازی تیراندازی از بالا به پایین بازیکن در مقابل بازیکن با جنبه گیم پلی منحصر به فرد بود که پس از شلیک شوت ها می توانند منحنی شوند. عنوانی سرگرم کننده و همانطور که در آن زمان آن را می نامیم اعتیاد آور بود.

کایل برادشاو زمان خود را با این بازی خلاصه کرد:

تمام گفته‌ها و انجام‌ها، با حدود دو ساعت بازی Outcasters، تنها کاری که می‌خواهم انجام دهم این است که کمی بیشتر بازی کنم. Outcasters بسیار لذت بخش تر از آن چیزی است که انتظار داشتم، و مطمئناً بازی انحصاری Stadia مورد علاقه من است. چرخه سریع گیم پلی نیز آن را به یک انتخاب عالی برای بازی در حین حرکت تبدیل می کند که یکی از مزایای منحصر به فرد Stadia و بازی های ابری است.

در آن زمان Outcasters با هزینه 19.99 دلار عرضه شد و برای مدت کوتاهی در Stadia Pro در دسترس بود.

اکنون Outcasters برای همه در Google Stadia رایگان است، با یا بدون Stadia Pro. این اعلامیه در آخرین پست وبلاگ اجتماعی گوگل منتشر شد، جایی که این شرکت همچنین اشاره کرد که نسخه آزمایشی رایگان بازی برای بازیکنانی که اصلاً حساب Stadia ندارند نیز در دسترس است.

در پست بعدی، Splash Damage توضیح می‌دهد که انتقال Outcasters به ​​یک مدل رایگان برای بازی یک “نامه عاشقانه” برای جامعه است، زیرا بازی در پشت مشعل قرار دارد در حالی که استودیو در حال کار بر روی پروژه‌های جدید است.

این نامه عاشقانه ما به Outcasters و جامعه Stadia است. بازی کردن با همه شما و صحبت کردن با شما یک انفجار مطلق بوده است. ما نمی توانیم به اندازه کافی از شما برای ورود به جریان های زنده ما، ارسال آثار هنری و Outcaster خود و طرفداران بازی ما تشکر کنیم.

همانطور که تمرکز خود را به پروژه‌های جدید در Splash Damage تغییر می‌دهیم، می‌خواستیم مطمئن شویم Outcasters برای همه افراد جامعه ما قابل بازی است. ما در حال حاضر روی پروژه‌های اعلام‌نشده هیجان‌انگیزی کار می‌کنیم و نمی‌توانیم منتظر باشیم تا بیشتر به شما نشان دهیم.

Outcasters در چند ماه اخیر هیچ تغییر عمده‌ای را مشاهده نکرده است، و در حالی که هواداران وفاداری داشت، بازی‌ای بود که برای پیشرفت در پایه بازیکنان Stadia تلاش می‌کرد. در تجربه خودمان از بازی کردن، یافتن مسابقات کامل 4v4 بدون هیچ رباتی بود نادر، به خصوص پس از چند هفته اول در دسترس بودن بازی.

امیدواریم که بازی رایگان به Outcasters فرصتی برای ادامه زندگی بدهد. به نظر نمی رسد در حال حاضر برنامه ای برای گسترش این عنوان به پلتفرم های دیگر وجود داشته باشد.

اطلاعات بیشتر در Stadia:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: