پیشرفت ما به سمت تصحیح خطای کوانتومی

این اولین باری است که کسی به این نقطه عطف آزمایشی مقیاس یک کیوبیت منطقی دست یافته است. ما برای رسیدن به این نقطه عطف و موارد پیش رو کار کرده ایم، زیرا رایانه های کوانتومی این پتانسیل را دارند که مزایای ملموسی را برای زندگی میلیون ها نفر به ارمغان بیاورند. روزی، ما معتقدیم که رایانه‌های کوانتومی برای شناسایی مولکول‌های داروهای جدید، ایجاد کود با استفاده از انرژی کمتر، طراحی فناوری‌های پایدار کارآمدتر از باتری‌ها تا راکتورهای همجوشی هسته‌ای، و تولید تحقیقات فیزیک که به پیشرفت‌هایی منجر می‌شود که هنوز نمی‌توانیم تصور کنیم، استفاده خواهند شد. . به همین دلیل است که ما در حال کار روی در دسترس قرار دادن سخت افزار کوانتومی، ابزارها و برنامه های کاربردی در دسترس مشتریان و شرکا از جمله از طریق Google Cloud هستیم تا بتوانند از قدرت کوانتومی به روش های جدید و هیجان انگیز استفاده کنند.

کمک به دیگران برای درک کامل پتانسیل کوانتومی، ما را ملزم به دستیابی به نقاط عطف فنی بیشتری می کند تا بتوانیم به هزاران کیوبیت منطقی با نرخ خطای پایین مقیاس کنیم. راه طولانی در پیش است — چندین مؤلفه فناوری ما باید بهبود یابد، از برودتی تا کنترل الکترونیکی تا طراحی و مواد کیوبیت های ما. با چنین پیشرفت‌هایی، رایانه‌های کوانتومی در مقیاس بزرگ به چشم روشن‌تری خواهند رسید. توسعه پردازنده‌های کوانتومی همچنین یک بستر آزمایشی عالی برای مهندسی به کمک هوش مصنوعی است زیرا ما استفاده از یادگیری ماشین را برای بهبود فرآیندهایمان بررسی می‌کنیم.

ما همچنین در حال برداشتن گام هایی برای توسعه محاسبات کوانتومی با توجه به پتانسیل قدرتمند آن هستیم. مشارکت ما با دولت‌ها و جامعه امنیتی به ایجاد سیستم‌هایی کمک می‌کند که می‌توانند از ترافیک اینترنت در برابر حملات رایانه‌های کوانتومی آینده محافظت کنند. و ما مطمئن می شویم که سرویس هایی مانند Google Cloud، Android و Chrome در آینده کوانتومی ایمن و ایمن باقی می مانند.

مطالب پیشنهادی  تجلیل و حمایت از قهرمانان کسب و کارهای کوچک

من از معنای محاسبات کوانتومی برای آینده کاربران، مشتریان و شرکای ما و جهان الهام گرفته ام. ما به کار خود برای روزی ادامه خواهیم داد که کامپیوترهای کوانتومی بتوانند در کنار کامپیوترهای کلاسیک برای گسترش مرزهای دانش بشری کار کنند و به ما کمک کنند تا راه حل هایی برای برخی از پیچیده ترین مشکلات جهان پیدا کنیم.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور