اولین برندگان جوایز تحقیقات ایمنی و اعتماد ما

در ماه اوت، از محققانی دعوت کردیم که در حال مطالعه تأثیر اجتماعی فناوری هستند تا برای جوایز تحقیقات اعتماد و ایمنی درخواست دهند. این جوایز برای حمایت از تلاش‌های تحقیقاتی در رشته‌ها و حوزه‌های مورد علاقه مرتبط با اعتماد و ایمنی در فناوری، کمک‌های مالی تا سقف 100000 دلار را برای هر کدام ارائه می‌کنند.

امروز، ما در حال معرفی برندگان و پیشنهادات آنها هستیم، که به بررسی و ارائه راه‌حل‌هایی برای برخی از مبرم‌ترین سؤالات در سیاست‌های فناوری – از حمایت از ایمنی کودکان و نوجوانان، تا مبارزه با اطلاعات نادرست، می‌پردازد. حل مشکلات پیچیده مستلزم گرد هم آوردن ذهن ها و منابع مختلف به صورت مشترک است و ما مشتاقانه منتظر پیشرفت این محققان در سال آینده در مشارکت در تحقیقاتی هستیم که برای اکوسیستم گسترده تر ارزشمند خواهد بود.

دریافت کنندگان جایزه تحقیقات اعتماد و ایمنی 2023

  • سیلویا ایلیوا (دانشگاه صوفیه، بلغارستان) و کیت پی کیلی (دانشگاه صوفیه، بلغارستان) چشم انداز اطلاعات نادرست بلغارستان، نقشه برداری از بافت ملی و روایت های اطلاعات نادرست مورد هدف اقلیت ها را مطالعه خواهند کرد.
  • Katharina Krombholz (CISPA، آلمان) روی طراحی ابزارهای هشدار و گزارش با و برای کودکان و نوجوانان کار خواهد کرد تا با استثمار جنسی آنلاین از کودکان در برنامه های پیام رسانی رمزگذاری شده سرتاسر مبارزه کند.
  • مای الشریف (دانشگاه شمال شرقی، ایالات متحده) و کریستن واکارو (دانشگاه کالیفرنیا سن دیگو، ایالات متحده) در حال مطالعه اطلاعات نادرست در مورد مهاجران با مطالعه موازی الگوهای اطلاعات نادرست ایالات متحده و اتحادیه اروپا هستند.
  • کاترین سیگفرید اسپلار (دانشگاه پردو، ایالات متحده) و ویرجینیا سولدینو گارمندیا (دانشگاه والانچیا، اسپانیا) تأثیر جنسیت و سن بر تاکتیک‌های مجرم و پاسخ‌های قربانی را از طریق تجزیه و تحلیل متقابل فرهنگی پویایی نظافت آنلاین بررسی خواهند کرد.
  • جوزفین ولف (دانشگاه تافتز، ایالات متحده) دیدگاه‌های ذینفعان بخش خصوصی و دولتی را در مورد قانون هوش مصنوعی اتحادیه اروپا تحلیل خواهد کرد.
  • هیزل موری (دانشگاه فناوری مونستر، ایرلند) و سانچاری داس (دانشگاه دنور، ایالات متحده) روی تقویت اعتماد دیجیتال از طریق دفاع از تقلب مالی مناسب برای افراد مسن کار خواهند کرد.
  • کولیس سامرر (دانشگاه آزاد بوزن، ایتالیا) و ماتئو لئونیدا ماتئوداکیس (دانشگاه بولونیا، ایتالیا) بر روی روشن کردن مفهوم محتوای غیرقانونی تحت قانون خدمات دیجیتال اتحادیه اروپا کار خواهند کرد.
  • یاکوب دمانت (دانشگاه کپنهاگ، دانمارک) بر روی درک چالش‌های کشورهای اروپایی کوچکتر در اعتدال و پرچم‌گذاری مورد اعتماد جنایت و نفرت کار خواهد کرد.
  • Taylor Berg-Kirkpatrick (دانشگاه کالیفرنیا سن دیگو، ایالات متحده) و Stefan Savage (دانشگاه کالیفرنیا سن دیگو، ایالات متحده) از LLM برای درک رفتار کلاهبرداران دیجیتال با آزمایش ربات‌های گفتگو به عنوان honeypot استفاده خواهند کرد.

چرا تحقیق اعتماد و ایمنی مهم است؟

اعتماد و ایمنی (T&S) یک زمینه در حال ظهور در صنعت فناوری است که در سال های اخیر به سرعت رشد کرده است. اهمیت فزاینده ای به ایمنی محصول و آگاهی از تأثیرات اجتماعی فناوری داده می شود، با توجه به اینکه بسیاری از این خطرات همیشه در حال تکامل هستند و حل آنها دشوار است. تیم تحقیقاتی T&S ما با انسان شناسان، پژوهشگران علوم اجتماعی و تعامل انسان-رایانه، جامعه مدنی و کارشناسان سیاست، در کنار نمایندگانی از جمعیت آسیب دیده همکاری می کند تا در تحقیقات در حال انجامی که می تواند خطرات فناوری را کاهش دهد و نتایج مثبتی را برای جامعه به ارمغان بیاورد، همکاری می کند. چنین تحقیقاتی همچنین ورودی مهمی برای توسعه سیاست داخلی و فرآیندهای اجرایی ما است. ما با مؤسسات آکادمیک همکاری می کنیم، کار خود را منتشر می کنیم تا به درک بیشتر صنعت کمک کنیم، و از طریق مرکز مهندسی ایمنی Google برای مسئولیت محتوا، رویدادهای صنعتی مانند TrustCon و مجلاتی مانند Journal of Online Trust & Safety، مخاطبان بیشتری را در کار خود درگیر کنیم. هدف ما از ارائه جوایز در تحقیقات اعتماد و ایمنی، پر کردن شکاف بین محققان دانشگاهی و فن‌آورانی است که محصولات نوآورانه جدیدی را برای بهبود نتایج برای کل اکوسیستم توسعه می‌دهند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور