5 فینالیست Doodle ما برای Google مراقبت از خود را نشان می‌دهند

فینالیست ملی کلاس K-3: ادیسون لی، مریلند

عنوان: رویای آینده درخشانم

بیانیه هنرمند: من با رویای آینده درخشانم به خودم اهمیت می دهم. در رویاهایم می توانم هر چیزی که بخواهم باشم!

فینالیست ملی کلاس 4-5: آنامیرل کامپوس، دلاور

عنوان: خانواده همیشه مراقب شما خواهند بود

بیانیه هنرمند: من با گذراندن وقت با خانواده از خودم مراقبت می کنم. آنها چیزهای زیادی به من یاد دادند، اما من نمی توانم همه آنها را بنویسم، بنابراین همه آنها را روی یک پتو کشیدم. من خانواده ام را دوست دارم!

فینالیست ملی کلاس 6-7: فریده اسماعیلی، پنسیلوانیا

عنوان: عشق خودم

بیانیه هنرمند: من با درست کردن غذا از خودم مراقبت می کنم! من عاشق درست کردن غذاهای خوشمزه آفریقایی با مادرم هستم. به همین دلیل است که Doodle من بوی غذاهای خوشمزه آفریقایی را که دوست دارم را به من نشان می دهد!

فینالیست ملی کلاس 8-9: گریس دای، میسوری

عنوان: چرخه زندگی سلامت

بیانیه هنرمند:

من با حضور در خارج از منزل از خودم مراقبت می کنم، به خصوص در کنار خانواده یا دفترچه نقاشی ام. خوش‌بینی و سلامت روانی من زمانی که بیرون هستم بیشتر می‌شود، زیرا مراقبت از خود مانند طبیعت است. آنها هر دو سیستم های زیبا و پیچیده ای هستند. مانند نحوه گرده افشانی زنبور از گل، یا نحوه شکار کرم توسط پرنده، مراقبت از خود باید به اندازه خود زندگی منظم و طبیعی باشد.

فینالیست ملی کلاس 10-12: سوفی آراک لیو، فلوریدا

عنوان: نه به تنهایی

بیانیه هنرمند: من با پذیرفتن مراقبت از دیگران برای خودم اهمیت می دهم. اغلب من برای تحمل باری به تنهایی تلاش می کنم و فراموش می کنم که افراد زیادی مانند مادرم دارم که به من اهمیت می دهند و می خواهند به من کمک کنند. باز کردن و اجازه دادن به دیگران برای حمایت از من نه تنها استرس من را از بین می برد – بلکه به من اجازه می دهد با کارهایی که هرگز نمی توانستم به تنهایی انجام دهم، مقابله کنم.

طی چند هفته آینده، هیئت داوران ما مشخص خواهند کرد که کدام یک از پنج فینالیست ملی ما به عنوان برنده مسابقه ملی انتخاب خواهند شد. برنده علاوه بر نمایش آثار هنری خود در صفحه اصلی گوگل به مدت 24 ساعت، 30000 دلار بورس تحصیلی و 50000 دلار بسته فناوری برای مدرسه خود دریافت خواهد کرد.

به فینالیست‌های ملی‌مان تبریک می‌گوییم، و منتظر به‌روزرسانی باشید که در چند هفته آینده برنده مسابقه 2022 ما چه کسی خواهد بود!