Oppo Watch 3 در رندرها و تصاویر زنده فاش شد

نشت جدیدی از ترکیب رندرهای با کیفیت بالا و حتی تصاویر دستی، برای اولین بار نگاهی اجمالی به سری Oppo Watch 3 به ما می دهد.

این نشت از حسن نیت ارائه می‌شود ایوان بلاس، که چهار رندر و تصویر ترکیبی از Oppo Watch 3 را برچسب گذاری کرده است. بلافاصله، نمی توان انکار کرد که آشکارترین تأثیر روی سخت افزار نمایش داده شده در اینجا وجود دارد، زیرا سری Oppo Watch 3 به طور بالقوه می تواند برای پوشیدنی های خود اپل باشد.

با توجه به اینکه ساعت‌های هوشمند قبلی اوپو بیش از یک اشاره به زبان طراحی کوپرتینویی داشتند، این نباید شوک بزرگی باشد.

رندرهای Oppo Watch 3 یک دکمه تاجی حکاکی شده را نشان می دهد که در زیر آن چیزی شبیه به یک دکمه فلاش است. Watch 3 همچنین ظاهری شبیه به یک شاسی آلومینیومی و یک مدل مشکی مات نشان داده است. ما می توانیم یک بند چرمی و یک نوار سیلیکونی را ببینیم که مترادف با پوشیدنی ها شده است.

انحنای بسیار کمی روی نمایشگر وجود دارد، در حالی که دکمه های شاسی سمت چپ وجود ندارد.

در حالی که نگاهی اجمالی به برخی از صفحه های ساعت می بینیم، از رندرها مشخص نیست که Oppo Watch 3 دارای سیستم عامل Wear OS است یا خیر. با این حال، Oppo اخیراً به سیستم عامل تلفن همراه برای دستگاه‌های خارج از چین تغییر داده است، به این معنی که این می‌تواند گزینه دیگری برای پلتفرم پوشیدنی مبتنی بر اندروید گوگل باشد.

انتظار داریم به زودی اطلاعات بیشتری کسب کنیم، اما با تایید کوالکام مبنی بر اینکه ساعت‌های هوشمند آینده Oppo و Mobvoi از چیپست Snapdragon W5+ Gen 1 استفاده می‌کنند، به احتمال زیاد این پوشیدنی با پردازنده جدید مجهز خواهد شد.

یک شایعه دیگر از ایستگاه گفتگوی دیجیتالی خبر می دهد که Oppo قصد دارد سری Watch 3 را در تاریخ 10 آگوست در چین عرضه کند.

اطلاعات بیشتر در مورد Wear OS:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور