گوشی‌های Find N Fold جدید Oppo به زودی عرضه می‌شوند

اوپو با گوشی تاشو غریبه نیست. در واقع، سال گذشته Find N در چین معرفی و فروخته شد. امسال، به نظر می رسد Oppo در حال گسترش قلمرو خود است و آماده می شود تا مجموعه ای کاملاً جدید از تاشوها را با نام “Find N Fold” عرضه کند.

در دسامبر سال گذشته، Oppo اولین گوشی تاشو خود را با نام Oppo Find N عرضه کرد. در حالی که این گوشی فقط در چین عرضه می شد، کیفیت ساخت دستگاه امتیازات بسیار بالایی را در دست ما کسب کرد.

از سوی دیگر، اوپو از طراحی لولای جدیدی استفاده کرده است که اساسا چین خوردگی را از بین می برد. لولای “Flexion” مقداری فضای اضافی در لولا باقی می‌گذارد تا هنگام بسته شدن صفحه، منحنی بزرگ‌تری به صفحه نمایش بدهد. در عمل، این کار فوق‌العاده‌ای است، و تا زمانی که نور را به طور کامل برخورد نکنید، دیدن چین روی این صفحه تقریبا غیرممکن است.

همانطور که گفته شد، هنوز چیزهای زیادی وجود داشت، به خصوص در بخش نرم افزار. به‌نظر می‌رسد Oppo به دنبال بهبود این طراحی است تا از یک جفت گوشی تاشو جدید رونمایی کند – یکی تبلت‌مانند و دیگری تاشوی تاشو (از طریق پرایس بابا). این دستگاه ها Find N Fold و Find N Flip نامیده می شوند. این از نظر ساخت و نام چندان با خط تولید فعلی سامسونگ تفاوتی ندارد.

طبق گزارش‌ها، Find N Fold و Find N Flip «احتمالاً» از جدیدترین SoC Snapdragon 8+ Gen 1 استفاده می‌کنند. این چیپست همان چیزی است که گلکسی زد فولد 4 و زد فلیپ 4 کاملاً جدید را تقویت می کند. با توجه به نام نسل قبلی خود، شایعه شده است که تاشوهای جدید Oppo Find N Fold نامیده می شوند، اگرچه ما منتظر شنیدن جزئیات بیشتر هستیم. در آن بعد در پایین جاده.

گزارش‌ها اشاره می‌کنند که هر دوی این دستگاه‌ها در EUIPO – دفتر مالکیت معنوی اتحادیه اروپا – ثبت شده‌اند که احتمالاً به این معنی است که به‌جای اینکه این دستگاه‌ها را در منطقه قفل‌شده در چین نگه دارد، این شرکت ممکن است بازار را گسترش داده و این دستگاه‌ها را به اروپا بیاورد.

با توجه به پرونده دادگاه فعلی Oppo در پرتو استفاده از پتنت های فناوری 5G نوکیا بدون پرداخت هزینه، این وضعیت جالبی است. این امر باعث شده است که Oppo و OnePlus به طور کامل فروش خود را در آلمان متوقف کنند و برخی دیگر از کشورهای اروپایی احتمالاً به زودی به دنبال آن خواهند بود.

اگر قرار باشد Find N Fold و Find N Flip به صورت جهانی عرضه شوند، بدون شک Oppo توجه کسانی را که به دنبال گزینه‌های تاشو هستند، جلب خواهد کرد، زیرا بازار تحت سلطه سامسونگ است. گزارش‌ها حاکی از آن است که می‌توانیم به محض پاییز این دستگاه‌ها را ببینیم، بدون اینکه جزئیات دیگری دنبال شود.

اطلاعات بیشتر در مورد Oppo:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: