Openinfra تیری کارز را به عنوان اولین مدیر کل خود منصوب کرد

بنیاد زیرساخت باز (OpenInfra)، یک سازمان که نظارت می کند برخی از فعال ترین بازهای جهان پروژه های نرم افزاری منبع، دارد تیری کارز به عنوان معاون مهندسی منصوب شد مانند آن اولین مدیر کل

دیگر درخودکار سما لeaders هرا انتخاب کرد تیبر باورد پosts عبارتند از جولیا کرگر (کلاه قرمز) مانند جمو، آسمت طولانی vیخ جمو ویپین راثی (دانشگاه دهلی) شودونگ رن (Huawei) و آلیسون راندال، استراتژیست منبع باز.

جاناتان برایس، مدیر اجرایی بنیاد OpenInfra، گفت: «انتصاب مهندسانی مانند جولیا و تیری نشان می‌دهد که جامعه ما از این نظر خاص است که برای کمک‌های توسعه‌دهندگان منبع باز در پست‌های رهبری در سراسر سازمان ارزش قائل است، نه فقط نقش‌های فنی.

THEدر ابتدا به نام OpenStack Foundation پس از پروژه اصلی آن، یک پلتفرم ابری متن باز مدولار، این سازمان نام تجاری مجدد به عنوان OpenInfra در در سال 2020 تا منعکس کننده ماموریت گسترده خود باشد. امروزه پروژه های آن شامل نرم افزاری برای به حجم کار، برنامه های کاربردی کانتینری و محاسبات لبه.

با زمان تغییر می کند

OpenStack در سال 2010 به عنوان یک جایگزین منبع باز برای ابزارهای محاسبات ابری اختصاصی مانند AWS، مایکروسافت و گوگل شروع به کار کرد. از آن زمان به یک مجموعه ابزار زیرساخت گسترده تبدیل شده است که از انواع حجم کاری و عملکردها پشتیبانی می کند.

در گزارش سالانه 2021، این بنیاد با تولید 25 میلیون هسته محاسباتی OpenStack، رشد 66 درصدی نسبت به سال 2020، یک سال رکورد را برای پلتفرم ابری جشن گرفت. OpenInfra گفت که 175 مرکز داده عمومی ابری وجود دارد که OpenStack را در بیش از 80 ارائه‌دهنده مختلف اجرا می‌کنند. .

علاوه بر OpenStack و 30 جزء مجزای آن، این بنیاد در حال حاضر پشتیبانی می کند چهار پروژه دیگر: کشتی هوایی برای تامین خودکار ابر، کانتینرهای کاتا برای ماشین های مجازی سبک وزن، StarlingX برای محاسبات لبه، و Zuul برای یکپارچه سازی مداوم / تحویل مداوم (CI/CD) نرم افزار.

کارز که یک مهندس سیستم در حرفه است، از روزهای ابتدایی آن با بنیاد بوده و در انواع مختلفی فعالیت می کند نقش های جامعه منتخب، و اخیراً، کنترل در طول آن سازماندهی مجدد

“امتحاناری با عمق تجربه و دانش فنی خود، انتخاب عالی برای جنرال موتورز است زیرا جامعه برای ایجاد زیرساخت های باز دهه آینده تلاش می کند. تقریباً یک سال است که او اساساً در ظرفیت جنرال موتورز فعالیت می‌کند، زیرا ما با هیئت مدیره کار کرده‌ایم تا تیم خود را برای موفقیت در انجام مأموریت گسترده‌ای که به ما محول کرده است، سازماندهی کنیم. برایس گفت.

در این اطلاعیه، OpenInfra گفت که آن را تعیین کرده است متنوع ترین پنل رهبری هیئت مدیره همیشه، با افزایش یافت نمایندگی از آسیا که در آن نرم افزار زیرساخت باز آن است به طور سریع به دست آوردن زمین به عنوان مثال، گزارش شده است که China Mobile بیش از شش میلیون هسته پردازشگر تحت مدیریت OpenStack را اجرا می کند و آن را به یکی از بزرگترین کاربران این پلتفرم تبدیل می کند.

اعضای جدید هیئت مدیره از منطقه شامل Ghanshyam Mann (NEC)، Pengju Jiao (China Mobile)، ادوارد لی (EasyStack)، و Xin Zhong (چین Unicom).

درباره آخرین نسخه OpenStack با نام رمز Wallaby بیشتر بخوانید.