پشتیبانی OpenCart AVIF | avif.io ✨

OpenCart چیست؟

OpenCart یک پلت فرم تجارت الکترونیک منبع باز منعطف است که هزینه ماهانه دریافت نمی کند. داشبورد سرپرست یک نگاه اجمالی به معیارهای کلیدی مانند فروش، مشتریان و موارد دیگر ارائه می دهد. پشتیبانی چند فروشگاهی نیز با OpenCart در دسترس است و شما را قادر می سازد چندین فروشگاه را از یک رابط واحد مدیریت کنید.

شما فروشگاه های آنلاین مختلفی ایجاد می کنید، تم های مختلفی را برای هر فروشگاه آنلاین تنظیم می کنید و وب سایت های خود را با این قابلیت بومی سازی می کنید. علاوه بر گزینه ها و ویژگی های محصول، OpenCart همچنین شما را قادر می سازد تا متغیرهای محصول اضافی را اضافه کنید. علاوه بر این، OpenCart مانند اکثر پلتفرم های تجارت الکترونیک قابل تنظیم و توسعه است. بیش از 1300 ماژول و تم ارائه می دهد که می توانید از آنها برای شخصی سازی واقعی سایت خود استفاده کنید.

پشتیبانی از OpenCart AVIF

OpenCart به طور بومی از AVIF پشتیبانی نمی کند. پسوندی به نام ‘Squeezeimg’ وجود دارد. این برنامه افزودنی به یک کلید API نیاز دارد و به شما امکان می دهد ماهیانه 1000 تصویر را به صورت رایگان تبدیل کنید. برنامه های قیمتی از 5 دلار در ماه شروع می شود. توسعه دهنده این افزونه pintawebware است و تا به امروز هیچ بررسی عمومی صورت نگرفته است.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  نحوه استفاده از تصاویر AVIF در وردپرس