OpenAI پیام های GPT-4 را به 50 در ChatGPT افزایش می دهد

تعداد پیام هایی که کاربران ChatGPT Plus می توانند با استفاده از مدل GPT-4 ارسال کنند از 25 به 50 پیام در هر سه ساعت افزایش یافته است.

OpenAI سقف پیام GPT-4 را برای کاربران ChatGPT Plus به 50 افزایش می دهداسکرین شات از ChatGPT، ژوئیه ۲۰۲۳

قابلیت جدید در حال گسترش است، زیرا برخی از کاربران همچنان گزارش می دهند که سقف پیام اصلی 25 را مشاهده کرده اند.

دیگران هر سه ساعت تا 200 پیام را گزارش می دهند.

مزایای افزایش پیام های GPT-4

افزایش محدودیت پیام از 25 به 50 هر 3 ساعت در مدل GPT-4 باید برای کاربران و توسعه دهندگان مفید باشد.

با افزایش محدودیت، کاربران می توانند بدون نگرانی در مورد تجاوز زودهنگام از حد خود، در گفتگوهای طولانی تر و عمیق تر شرکت کنند. این باید به بررسی عمیق‌تر موضوعات، کاوش در موضوعات پیچیده‌تر و پاسخ‌های جامع‌تر اجازه دهد.

همچنین به کاربران اجازه می‌دهد تا با کد مفسر و بیش از ۷۰۰ افزونه شخص ثالث ChatGPT، مانند ویرایشگر ویدیوی جدید CapCut AI، به طور گسترده‌تری آزمایش کنند، زیرا این افزونه‌ها نیز روی GPT-4 اجرا می‌شوند.

افزونه رسمی Browse with Bing که تا زمانی که OpenAI نتواند از دسترسی به محتوای دارای دیوار پرداخت جلوگیری کند غیرفعال است.

کسب‌وکارهایی که از GPT-4 برای خدمات مشتری، تحقیقات بازار، ایجاد محتوا و سایر عملیات‌ها استفاده می‌کنند، می‌توانند تعامل گسترده‌تری با این مدل داشته باشند. محدودیت پیام بالاتر باید درخواست های مشتری بیشتری را بپذیرد، محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی طولانی تر تولید کند و داده های هوش تجاری را سریعتر تجزیه و تحلیل کند.

برنامه‌هایی که از مدل GPT-4 برای عملکرد خود استفاده می‌کنند باید حد بالاتر را مفید بدانند. این افزایش به برنامه‌ها اجازه می‌دهد تا خدمات سازگارتر، قابل اعتمادتر و مستمرتری را به کاربران خود ارائه دهند.

توسعه دهندگان و علاقه مندان به هوش مصنوعی می توانند از محدودیت افزایش یافته برای آموزش و تنظیم دقیق مدل استفاده کنند. تعاملات گسترده داده های بیشتری را فراهم می کند و منجر به نتایج و بهبودهای بهتر می شود.


تصویر ویژه: آرتی مدودف/شاتراستاک