OpenAI تجربه قطعی که بر کاربران ChatGPT تأثیر می گذارد

ChatGPT و آزمایشگاه های OpenAI امروز دچار قطعی شدند. کاربران تلفن همراه پیام وحشتناک “ChatGPT در حال حاضر در ظرفیت است” و قطعی آن را دریافت کرده اند. مشترکین ChatGPT Plus می توانند یک پیوند ورود مشترک دریافت کنند، که معمولاً از هر گونه مشکل ظرفیت دور می زند. به نظر می رسد آن گزینه نیز خراب است.

ChatGPT خاموش است: OpenAI قطعی های عمده را برای کاربران ChatGPT و Labs گزارش می کنداسکرین شات از ChatGPT، مارس ۲۰۲۳

کاربران دسکتاپ پیوندی به صفحه حادثه برای این قطعی دریافت می‌کنند که نشان می‌دهد OpenAI در ساعت 9:41 صبح به وقت PDT شروع به بررسی این موضوع کرده است. آنها علت اصلی این موضوع را کشف کردند و در حال کار بر روی راه حلی هستند.

ChatGPT خاموش است: OpenAI قطعی های عمده را برای کاربران ChatGPT و Labs گزارش می کنداسکرین شات از ChatGPT، مارس ۲۰۲۳

صفحه وضعیت OpenAI نشان می‌دهد که علاوه بر ChatGPT، آزمایشگاه‌ها دارای یک قطعی مرتبط با نقص ظرفیت اساسی هستند. OpenAI در حال اضافه کردن ظرفیت اضافی برای حل این مشکل است. ترافیک آزمایشگاه های پولی بازیابی شده است، و آنها در حال تلاش برای بازگرداندن ترافیک رایگان هستند.

ChatGPT خاموش است: OpenAI قطعی های عمده را برای کاربران ChatGPT و Labs گزارش می کنداسکرین شات از OpenAI، مارس 2023

DownDetector همچنین هزاران گزارش از کاربران ChatGPT در مورد قطعی دریافت کرده است که از چند ساعت پیش آغاز شده است.

ChatGPT خاموش است: OpenAI قطعی های عمده را برای کاربران ChatGPT و Labs گزارش می کنداسکرین شات از DownDetector، مارس 2023

کاربران ChatGPT Plus به ویژه ناامید هستند زیرا برنامه قیمت گذاری ممتاز شامل «دسترسی عمومی به ChatGPT، حتی در زمان اوج مصرف» است.

برخی از کاربران به زمین بازی OpenAI روی می آورند در حالی که OpenAI مشکلات ChatGPT را حل می کند. این یک حالت چت (در حال حاضر در نسخه بتا) ارائه می دهد که می تواند از مدل های GPT-3 یا CODEX انتخابی شما استفاده کند.

ChatGPT خاموش است: OpenAI قطعی های عمده را برای کاربران ChatGPT و Labs گزارش می کنداسکرین شات از OpenAI، مارس 2023

حساب های جدید اعتبار اولیه 18 دلاری را برای OpenAI Playground دریافت می کنند. هنگامی که به محدودیت های استفاده خود رسیدید، باید برای اعتبار اضافی پرداخت کنید. قیمت ها به ازای هر 1000 توکن است که در آن 1000 توکن برابر با 750 کلمه است. قیمت گذاری بر اساس مدل زبان و زمینه مورد نیاز متفاوت است.

مطالب پیشنهادی  کاربران YouTube Shorts: چند نفر هستند؟

کاربران ChatGPT می‌توانند در به‌روزرسانی‌های صفحه حوادث مشترک شوند تا وقتی OpenAI مشکل را حل کرد، مطلع شوند.


تصویر ویژه: ویتور میراندا/ شاتر استوک

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور