پولی که برای چیزهایی که واقعا مهم هستند خرج می شود

اگر یک دسته بندی در بازار فناوری وجود دارد که می توان آن را کاملاً ذهنی و اشباع شده توصیف کرد تا جایی که هرگز به شما اجازه نمی دهد از تصمیم خود در مورد یک محصول راضی باشید، آن بازار واقعاً هدفون های بی سیم است. چرا این را می گویم؟ خب، من این فرصت را داشتم که OnePlus Nord Buds را بررسی کنم و فقط یک چیز برای گفتن دارم: “من از ایرباد متنفرم.” خوب، دو چیز من آنها را دوست دارم و نسبت به قیمت آنها به طرز مسخره ای خوب هستند.

ساختن

هنگام توسعه هدفون، چند مکان وجود دارد که می‌توانید گوشه‌های آن را برش دهید. شما می‌توانید از رویکردی خوشایند استفاده کنید و یک بدنه هدفون زیبا و یک قاب با شکوه طراحی کنید و در عین حال کیفیت درایور و پردازش را فدا کنید، یا می‌توانید درایورهای بسیار خوبی بسازید و آنها را در بدنه‌ای پلاستیکی قرار دهید که چیز زیادی برای آن وجود ندارد.

OnePlus Nord Buds در دسته دوم قرار می گیرد. ساخت در بیشتر جنبه ها پایین تر است. این کیف بیشتر از هر چیزی شبیه به قوطی Altoids است و دارای لبه‌های تیز است که برای جیب شلوار مناسب نیست. درپوشی که باز می شود کمی بازی دارد و صادقانه کمی نگران کننده است.

در مورد هدفون ها، آنها خیلی از یک دسته قرار نمی گیرند. Nord Buds در بیشتر موارد پلاستیکی است و احساس کیفیت چندانی ایجاد نمی کند. یک حسگر لمسی در قسمت بالایی تعبیه شده است که به شما امکان می دهد موسیقی خود را همانطور که انتظار می رود پخش و مکث کنید. مشکل اصلی این است که هدفون ها آنقدر سبک هستند که لمس حسگر باعث ایجاد پژواک توخالی در گوش شما می شود که به نوعی دردناک است.

یک آستر نقره ای کوچک در ساختمان Nord Buds وجود دارد. خود هدفون ها دارای IP55 در برابر آب و ضد آب هستند، بنابراین نیازی به نگرانی در مورد کار کردن با آنها نیست.

صدا

این قسمتی است که می گویید “اوه، پس این مرد منافق است.” ممکن است حق با شما باشد. اما نکته اینجاست: OnePlus Nord Buds صدایی عالی دارد. اینجاست که فرمول ساخت هدفون های ارزان قیمت به کار گرفته می شود. بله، ساخت چیزهای زیادی را برای شما به ارمغان می‌آورد، اما صدایی که این هدفون‌ها از گوش خارج می‌کنند صد برابر می‌شود. آنچه در خارج وجود ندارد با برخی درایورهای تیتانیوم 12.4 میلی متری با صدای واقعا عالی تکمیل می شود.

مشخصات صدا گرم است، به این معنی که باس رایج و کمی برجسته است. اما میانه ها و اوج ها اصلاً غرق نشده اند. پس از قرار دادن این هدفون ها از طریق چرخش، صادقانه می توانم بگویم که این هدفون ها به خوبی متعادل هستند. البته، این نظر من است، اما قرار دادن آنها در برابر برخی از هدفون‌های بی‌سیم رده بالاتری که دارم، باعث می‌شود که این هدفون‌ها کاملاً هدر دادن پول به نظر برسند.

OnePlus Nord Buds در تلفن

البته، این ها به هیچ وجه Hi-Fi نیستند، و من این نکته را با اکثر هدفون های بی سیم بیان می کنم. نکته اینجاست که با محدودیت‌های صوتی بی‌سیم و کدک‌های مختلف موجود در گوشی‌های مختلف و خدمات مختلف، این گوشی‌ها درخشان هستند.

عنوان بالا کمی گمراه کننده است. یک چیز مهم در مورد OnePlus Nord Buds این است که اینطور نیست در حقیقت دارای ویژگی های اضافی البته، در کنار هر هدفون، قابلیت ضربه به مکث دارید و اپلیکیشن OnePlus به شما امکان می‌دهد پروفایل صدا را تغییر دهید. به غیر از آن، هیچ چیز در راه ویژگی های اضافی وجود ندارد.

OnePlus Nord Buds دارای مکث یا پخش خودکار هنگام برداشتن یا قرار دادن هدفون شما نیست، و همچنین هیچ گونه حالت ANC یا عبوری ندارند. صادقانه بگویم، من واقعاً اهمیتی نداشتم. من اغلب در خیابان‌های شلوغ یا در کنار یک جک چکش به موسیقی گوش نمی‌دهم، و اغلب در کارهای روزمره‌ام به حالت عبور نیازی ندارم. اگر فکر می‌کنید که نمی‌توانید بدون هیچ یک از این ویژگی‌ها زندگی کنید، این هدفون‌ها برای شما نیستند. با این حال، اگر می‌توانید بدون آن ویژگی‌ها زندگی کنید و به دنبال یک جفت هدفون ارزان قیمت هستید که فقط صدا داشته باشد. خوب، اینها ممکن است بهترین گزینه شما باشند.

عمر باتری

در حین استفاده از Nord Buds، دقیقاً همان‌طور که آگهی شده بود – در طول آزمایش با یک بار شارژ، فقط هفت ساعت یا کمی کمتر از آن استفاده کردم. با این کیس، می توانید حدود 30 ساعت یا بیشتر گوش کنید. با هر 10 دقیقه شارژ، پنج ساعت یا بیشتر از آن گوش می‌دهید، به این معنی که واقعاً نیازی به نگرانی در مورد عمر باتری با این هدفون‌ها نخواهید داشت.

قیمت و نظرات نهایی

معادله کیفیت ساخت همیشه باید به یک قیمت ختم شود و این قسمت بهترین بخش در مورد Nord Buds است. برای 40 دلار، اینها نباید اینقدر خوب به نظر برسند. در واقع، آنها باید بسیار خفه و ناتمام به نظر برسند، اما اینطور نیست! اگر این هدفون‌ها بدون هیچ زمینه‌ای به من داده می‌شد و من به آنها گوش می‌دادم، حدس می‌زدم قیمتی در حدود 90 دلار داشته باشم.

اما آیا به هر حال مشکل بازار بی سیم این نیست؟ انتظار می رود صدها دلار برای ساخت و اضافی برای صدای عالی بپردازید. البته، با این موارد، کیفیت ساخت بدنه و خود هدفون‌ها را فدای بسیاری می‌کنید، اما 40 دلار را برای چیزی که واقعاً مهم است خرج می‌کنید: صدا.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: