تست دوام OnePlus 10T به نصف رسید

OnePlus 10T در اوایل این ماه اولین برداشت خوبی را از ما به جا گذاشت، اما این گوشی یک ارتقاء مشکوک از OnePlus 10 Pro بود. اکنون می آموزیم که مانند OnePlus 10 Pro، دوام OnePlus 10T دقیقاً در صدر کلاس نیست.

JerryRigEverything امروز یکی از تست‌های دوام کلاسیک خود را منتشر کرد که در آن گوشی‌های هوشمند در معرض خراش، شعله‌ها و مهم‌تر از همه تست خمیدگی قرار می‌گیرند. اکثر دستگاه‌ها معمولاً بدون مشکلات زیادی از این آزمایش‌ها جان سالم به در می‌برند، اما OnePlus 10 Pro در اوایل سال جاری یک استثنای بزرگ از این قانون بود.

هنگامی که 10 Pro تحت آزمایش خم شدن قرار گرفت، گوشی در عرض چند ثانیه به نصف رسید که به نظر می‌رسید یک نقطه ساختاری خرابی در زیر ماژول دوربین باشد. در حالی که به طور کلی برای قرار دادن آن تشویق نمی شود هر تلفن تحت چنین استرسی، منطقی است که یک گوشی هوشمند با ساخت خوب نباید تنها با دست خالی شما از وسط بیفتد.

از طریق آزمایش دوام روی OnePlus 10T، داستان تقریباً مشابه است.

صفحه نمایش گوشی در مقیاس سختی Moh با شیارهای عمیق تر در سطح 7 خراشیده می شود و پنل پشتی به دلیل ساختار شیشه ای منحصر به فردش مانند کاغذ سنباده روی تیغ عمل می کند. تست شعله یک علامت دائمی بر روی صفحه نمایش OLED FHD باقی می گذارد، اما این امر به خصوص غیر معمول نیست. و این قاب قطعاً از پلاستیک ساخته شده است، همانطور که این آزمایش نشان می دهد، علیرغم سردرگمی هایی که در مورد اینکه آیا از فلز ساخته شده است یا نه. قاب پلاستیکی به آنتن های سلولی 360 درجه تخصصی OnePlus کمک می کند.

مطالب پیشنهادی  اندروید با مدیریت انرژی با کمک جامعه مقابله می کند

اما نکته اصلی در اینجا به تست خم شدن برمی‌گردد که در آن، وان پلاس 10 تی به همان شیوه وان پلاس 10 پرو می‌چسبد.

درست در زیر ماژول دوربین، فریم تحت فشار نسبتاً کم، ماژول دوربین را ترک می‌کند و می‌شکند. خم شدن بیشتر از آن نقطه شیشه را بیشتر می شکند و آسیب از آنجا بدتر می شود. در این ویدئو، زک می‌تواند به معنای واقعی کلمه با دستان خالی گوشی را پاره کند، نمایشگر را از شاسی جدا کرده و حتی دوربین‌ها را از دستگاه خارج کند.

در حالی که باز هم، این نوع شکنجه چیزی نیست که هر تلفنی باشد طراحی شده اگر در معرض آن قرار گیرند، بسیار نادر است که گوشی‌های هوشمند به‌طور چشمگیری در این آزمون شکست بخورند. گلکسی اس 22 اولترا در صورت قرار گرفتن در معرض شکستگی نیست. پیکسل 6 پرو نیز چنین نیست. Nothing Phone 1 که ارزان تر از OnePlus 10T است نیز به راحتی عبور می کند. حتی Galaxy Z Flip 3 تاشو نیز در همان آزمایش بسیار بهتر است – زیرا مانند یک برگ خشک شده مچاله نمی شود.

اطلاعات بیشتر در مورد OnePlus:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور