نحوه نصب One UI 5 بتای سامسونگ روی دستگاه گلکسی خود

از زمان انتشار پیش‌نمایش‌های توسعه‌دهندگان و نسخه‌های بتا اندروید 13، ما مشتاقیم که نسخه One UI اندروید 13 سامسونگ را در اختیار داشته باشیم. اکنون، One UI 5.0 بتای برای عموم در دسترس است. این راهنما به شما نشان می دهد که چگونه برای آن ثبت نام کنید و آن را روی دستگاه خود نصب کنید.

در دو سال گذشته، سامسونگ واقعاً بازی خود را از نظر تهیه سهام اندروید و ارائه نسخه One UI خود در زمانی باورنکردنی افزایش داده است. به طور کلی، سامسونگ بسیاری از عملکردهای مشابهی را که در اندروید می بینیم حفظ می کند و برخی از ویژگی ها را اینجا و آنجا تغییر می دهد تا حس یک دستگاه گلکسی را منعکس کند. سامسونگ کار خارق‌العاده‌ای برای ارائه مجدد اندروید در بسته‌ای انجام داده است که استفاده از آن آسان است و عملکرد بسیار خوبی دارد.

اکنون، سامسونگ آماده است تا One UI 5 بتا را برای کسانی که می‌خواهند قبل از انتشار رسمی آن را اجرا کنند، منتشر کند. مثل همیشه، ما به صراحت نصب نسخه بتا را بر روی دستگاه روزانه خود توصیه نمی کنیم، زیرا تعداد ناشناخته ای از مشکلات ممکن است باعث بروز مشکلاتی برای شما شود. همانطور که گفته شد، اگر مایل به ثبت نام و نصب One UI 5 بتای سامسونگ هستید، انجام این کار بسیار آسان است.

نحوه ثبت نام و نصب One UI 5 beta

سامسونگ نصب نسخه بتای One UI را بسیار آسان می کند و ابزارهای مورد نیاز خود را از طریق برنامه Samsung Members از فروشگاه گلکسی در اختیار شما قرار می دهد. این برنامه باید نصب شود و شما باید با حساب سامسونگ خود وارد شوید. پس از انجام این کار، این مراحل را دنبال کنید:

 1. در برنامه اعضای سامسونگ، انگشت خود را از طریق بنر بالا بکشید و کارتی را که می خواند پیدا کنید برنامه One UI Beta. روی آن ضربه بزنید.
 2. ضربه زدن ثبت نام.
 3. با شرایط ذکر شده با ضربه زدن موافقت کنید ثبت نام کنید و سپس موافق.
  • توجه داشته باشید: ممکن است یک پاپ آپ ظاهر شود که به شما اطلاع می دهد ثبت نام کرده اید.
 4. به تنظیمات بروید یک بار کشیدن به پایین و ضربه زدن روی چرخ دنده تنظیمات.
 5. به پایین بروید و ضربه بزنید به روز رسانی نرم افزار.
 6. ضربه زدن دانلود و نصب.
 7. دستگاه شما شروع به دانلود One UI 5 بتا می کند.

پس از شروع نصب One UI 5 beta، دستگاه Galaxy شما مراحل نصب را طی می کند. این ممکن است بین 5 تا 15 دقیقه طول بکشد. دستگاه سامسونگ شما برای مدتی غیر قابل استفاده خواهد بود و سپس با یک دوره بهینه سازی روشن می شود. هنگامی که گوشی شما با به‌روزرسانی تمام شد، باید آماده باشید تا نسخه کاملاً جدید One UI 5 بتای مبتنی بر Android 13 را بررسی کنید.

چه دستگاه هایی پشتیبانی می شوند؟

در حال حاضر، تنها چند دستگاه پشتیبانی می شوند. در حال حاضر، سامسونگ نسخه بتا One UI 5 را به S22، S22+ و S22 Ultra محدود کرده است. سامسونگ قصد دارد نسخه بتا را برای دستگاه‌های بیشتری از جمله گلکسی Z Fold 3 بیاورد.

کجا می توانم از One UI 5 بتا استفاده کنم؟

سامسونگ به آرامی این بتای جدید را برای کاربران عرضه می کند که از آلمان شروع می شود. به زودی پس از در دسترس بودن در آن مناطق، برخی از کاربران در ایالات متحده شروع به دیدن سیستم عامل جدید به صورت زنده در برنامه اعضای سامسونگ کردند.

در نهایت، این شرکت قصد دارد نسخه بتا را به این کشورها بیاورد:

 • چین
 • هند
 • لهستان
 • کره جنوبی
 • انگلستان

اطلاعات بیشتر در مورد One UI 5 بتا:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: