One UI 5.0 Beta در آلمان- 9to5Google عرضه می شود

به نظر می رسد که سامسونگ بدون سر و صدای کمی برای دارندگان Galaxy S22 در آلمان دعوت نامه ارسال می کند تا بتوانند One UI 5.0 Beta را ثبت کنند و دانلود کنند.

در پاسخ به الف توییتی از فاش کننده معروف UniverseIce با تعجب شروع One UI 5.0 Beta، یک مالک آلمانی S22 در حال پاسخ به @Team_Twitter یک اسکرین شات را به اشتراک گذاشت که تغییرات به‌روزرسانی را برای دستگاه خود نشان می‌دهد.

سامسونگ علیرغم اینکه بزرگترین بازیکن در فضا است، از جزئیات مربوط به آپدیت اندروید 13 آینده خود چشم پوشی کرده است. ماه گذشته، ما به طور انحصاری بسیاری از اضافه‌ها و تغییرات جدیدی را که دارندگان می‌توانند پس از به‌روزرسانی دستگاه Galaxy S22 خود به One Ui 5.0 Beta انتظار داشته باشند، شرح دادیم.

آن نگاه اولیه شامل تغییرات کامل نمی شد، بنابراین همه چیز نمی توانست جزئیات باشد. با این حال، با توجه به اینکه One UI 5.0 اکنون به صورت عمومی در دسترس است، باید در مورد پیچیدگی‌های کامل نسخه نرم‌افزار بزرگ بعدی سامسونگ اطلاعات بیشتری کسب کنیم.

One UI 5.0 Beta

SamMobile از آن زمان برخی جزئیات بیشتر را با One UI 5.0 Beta به اشتراک گذاشته است که نسخه سفت‌افزاری را ارائه می‌کند S908BXXU2ZVH4 و آخرین وصله امنیتی آگوست 2022. همانطور که در عمل انحصاری خود اشاره کردیم، اندروید 13 برای گوشی های سامسونگ گزینه های رنگ پویا گسترده ای را ارائه می دهد که از اندروید 13 در گوشی های پیکسل به همراه پاپ آپ های مجوز برنامه منتقل می شوند.

این عرضه به احتمال زیاد شروع نسخه بتا گسترده تر برای کسانی است که دارای واحدهای Galaxy S22 هستند. مشخص نیست که در کدام مناطق بعدی One UI 5.0 Beta را شاهد خواهیم بود، اما با Unpacked که برای 10 آگوست تنظیم شده است، می‌توانیم در کنار رونمایی مورد انتظار سری Galaxy Fold 4، Flip 4 و Watch 5 اطلاعات بیشتری کسب کنیم.

اطلاعات بیشتر در مورد سامسونگ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور