One UI 5.0 برای بهبود انیمیشن ها در اندروید 13

در حالی که اندروید 13 به تازگی به ثبات پلتفرم رسیده است، چند ماه پس از عرضه رسمی آن، سامسونگ در حال کار بر روی برداشت خود در پشت صحنه به‌روزرسانی است. One UI 5.0 برداشت سامسونگ از اندروید 13 خواهد بود و طبق گزارش جدید، بهبود انیمیشن ها را در کنار سایر تغییرات به ارمغان خواهد آورد.

One UI 5.0 با اندروید 13 عرضه خواهد شد

مطابق با SamMobileسامسونگ قرار است One UI 5.0 را با اندروید 13 «در ماه‌های آینده» منتشر کند، و این به‌روزرسانی در یک برنامه بتا کمی زودتر در دسترس خواهد بود. این با برخی شایعات قبلی مطابقت دارد و واقعاً جای تعجب ندارد.

One UI 4.0 اصلاحات سامسونگ بود که با اندروید 12 وارد شد و One UI 4.1 بعداً با چند پیشرفت جزئی تر منتشر شد.

انیمیشن های سریعتر در دسترس هستند

نکته قابل توجه تر در مورد این گزارش، اولین نکته از آنچه در واقع با اندروید 13 و One UI 5.0 برای سامسونگ ارائه می شود است. ظاهراً انیمیشن‌های One UI 5.0 بسیار سریعتر از One UI 4.0 خواهند بود. گفته شده است که One UI 5.0 “به طور قابل توجهی سرعت انیمیشن UI را بهبود می بخشد.”

این قطعاً یک تغییر جزئی در طرح کلان چیزها است، اما احتمالاً تأثیر محسوس و البته ظریفی بر احساس نرم افزار سامسونگ خواهد داشت. به احتمال زیاد، منجر به تجربه روان تری خواهد شد. این همیشه یک خبر عالی است، به خصوص که نمایشگرهای 120 هرتزی در این مرحله در گوشی های هوشمند سامسونگ رایج هستند.

شایعه شده است که سامسونگ نسخه بتای One UI 5.0 را از جولای 2022 آغاز خواهد کرد.

اطلاعات بیشتر در مورد اندروید 13:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: