به روز رسانی سیستم Google Play اکتبر: جستجوی فروشگاه Play تغییر می کند

Google شروع به فاش کردن بهبودهایی کرده است که در تلفن‌های Android، تلویزیون‌ها، ساعت‌ها و موارد دیگر به‌عنوان بخشی از به‌روزرسانی‌های سیستم Google Play در اکتبر 2022، با یادآوری‌های پچ برای Android TV شروع می‌شود.

خواه از تلفن اندرویدی، ساعت هوشمند، تلویزیون یا تبلت استفاده می‌کنید، بخش مهمی از آنچه این تجربه را ممکن می‌کند، یکپارچگی عمیق با برنامه‌ها و خدمات Google است. سرویس‌های Google Play، فروشگاه Play، و «به‌روزرسانی‌های سیستم Google Play» تا حدودی اخیر اندروید، همگی به‌عنوان مجموعه‌ای جمع می‌شوند که این شرکت آن را «به‌روزرسانی‌های سیستم Google» نامیده است.

ساده‌ترین راه برای بررسی اینکه آیا نیاز به به‌روزرسانی خدمات Google Play در تلفن خود دارید یا خیر این است که پیوند مستقیمی را به فهرست فروشگاه Play برنامه دنبال کنید و در صورت موجود بودن، از آنجا به‌روزرسانی کنید. برای به‌روزرسانی فروشگاه Play، روی آواتار خود در گوشه و سپس «تنظیمات» ضربه بزنید. در بخش «درباره»، گزینه ای برای «به روز رسانی فروشگاه Play» را مشاهده خواهید کرد. در همین حال، به‌روزرسانی‌های سیستم Google Play را می‌توانید از طریق برنامه تنظیمات، در قسمت درباره تلفن > نسخه اندروید > به‌روزرسانی سیستم Google Play پیدا کنید.

پس از رویداد Made by Google، طرفداران اندروید اولین نکاتی را در مورد آنچه که با به روز رسانی سیستم گوگل در ماه اکتبر ارائه خواهد شد، دریافت کردند. با این حال، در حال حاضر، تنها بخش قابل توجه و غیر تکراری یادداشت‌های وصله این است که Android TV و Google TV اکنون دیالوگی را نشان می‌دهند که یادآوری می‌کند که به‌روزرسانی سیستم هنوز باید نصب شود. فراتر از آن، Android TV و Google TV هر دو چند “رفع اشکال” دیگر دریافت می کنند.


به روز رسانی 10/18: جدیدترین دسته از اطلاعات مربوط به به‌روزرسانی‌های سیستم Google در ماه اکتبر اکنون در دسترس است و نشان می‌دهد که Play Store قرار است «تجربه نتایج جستجو» خود را در تلفن‌ها بهبود بخشد. در جای دیگر فروشگاه Play، دارندگان Android TV و Google TV می‌توانند رتبه‌بندی/بررسی تجربه صفحه نمایش بزرگ یک برنامه را جدا از رتبه‌بندی برنامه تلفن خود بگذارند. به عنوان مثال، بررسی فروشگاه Play شما از برنامه Netflix برای Android TV می تواند جدا از بررسی شما از Netflix برای تلفن شما باشد.

در همین حال، دستگاه‌های Wear OS با آخرین به‌روزرسانی سرویس‌های Google Play، «APIهای مکان مبتنی بر شبکه» جدید را به دست می‌آورند.


به روز رسانی سیستم Google Play برای اکتبر 2022

رفع بحرانی

  • [TV] رفع اشکال برای مدیریت سیستم و خدمات مرتبط با تشخیص.

اتصال دستگاه

  • [Wear OS] API های مکان مبتنی بر شبکه را در Wear فعال می کند.

فروشگاه Google Play

  • ویژگی‌های جدید که به شما کمک می‌کند برنامه‌ها و بازی‌هایی را که دوست دارید کشف کنید.
  • بهینه‌سازی‌هایی که امکان دانلود و نصب سریع‌تر و مطمئن‌تر را فراهم می‌کنند.
  • بهبود مستمر Play Protect برای ایمن نگه داشتن دستگاه شما.
  • بهینه سازی های مختلف عملکرد، رفع اشکال، و بهبود امنیت، ثبات و دسترسی.
  • [Phone] به‌روزرسانی‌هایی در تجربه نتایج جستجو برای کمک به شما در کشف برنامه‌های با کیفیت بهتر.
  • [TV] کاربران اکنون می توانند رتبه بندی ها و نظرات برنامه های تلویزیونی خاص را از تلویزیون یا تلفن خود مشاهده و ایجاد کنند.

مدیریت سیستم

  • به روز رسانی خدمات مدیریت سیستم که عملکرد دستگاه و استفاده از شبکه را بهبود می بخشد.
  • [TV] یک گفتگوی یادآوری برای به‌روزرسانی‌های معلق سیستم اضافه شده است.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: