اکنون شخصی در تلاش است تا مجموعه ای از Pixel 6a را به صورت آنلاین بفروشد

در حالی که چیزی شبیه به تعداد زیادی از فاش‌های منتشر شده در اطراف پیکسل 3 و پیکسل 4 در چند سال پیش نیست، اخیراً تعداد زیادی از واحدهای اولیه پیکسل در طبیعت منتشر شده است. تنها چند روز پس از تلاش برای فروش آنلاین پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو، اکنون کسی در تلاش است تا پیکسل 6a را قبل از عرضه رسمی آن بفروشد.

توسط دوست ما Nils Ahrensmeier مشاهده شد در توییتر، یک مارکت فیس بوک وجود دارد که با کسی لیست شده است که سعی دارد پیکسل 6a را در بخشی از مالزی بفروشد. به نظر می رسد این همان شخصی است که جعبه گشایی دستگاه را در TikTok پست کرده است، حتی نام کاربری در آن ردیف شده است. این شخص RM2200-2300 به ارز محلی، کمی بیش از 500 دلار آمریکا درخواست می کند.

به اندازه کافی خنده دار است، در واقع چند لیست برای واحدهای Pixel 6a در منطقه وجود دارد، همه از همین کاربر. در نقش براندون لی آورده شده به توجه من، این شخص تقریباً مطمئناً فروشنده است. با نگاهی به نمایه آنها، این شخص علاوه بر پیکسل، چندین دستگاه دیگر برای فروش دارد، بنابراین به نظر می رسد محتمل ترین پاسخ در اینجا باشد.

در حالی که به نظر نمی‌رسد این دستگاه‌ها مانند پیکسل 7 و پیکسل 7 پرو در مرحله نمونه اولیه قرار داشته باشند، اما هنوز چند ماه زودتر از موعد مقرر نمایش داده می‌شوند. گوگل در حال حاضر قرار است Pixel 6a را از طریق کانال های سنتی در 21 جولای عرضه کند، احتمالاً به همین دلیل است که بسته بندی خرده فروشی را تکمیل کرده اند.

البته، با توجه به اینکه نمی دانیم دارنده فعلی آن را از کجا تهیه کرده است، برداشتن چنین دستگاهی به نفع کسی نیست، بنابراین ممکن است نگرانی های قانونی در مورد محصول وجود داشته باشد. مشخص نیست که آیا گوگل سعی خواهد کرد این واحدها را همانطور که این شرکت در مورد واحدهای اخیر پیکسل 7 در ایالات متحده ظاهر شد قفل کند یا خیر، اما تعجبی نخواهد داشت که این اتفاق بیفتد.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel 6a:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: