هیچ چیز تلفن (1) روشن نمی شود و آنها چه کاری می توانند انجام دهند [Video]

سر و صدای زیادی پشت بازگشت کارل پی به گوشی های هوشمند در گوشی Nothing Phone (1) وجود دارد، اما باید دید که آیا دستگاه واقعاً انتظارات را برآورده می کند یا خیر. با این حال، قبل از عرضه، اولین نگاهی به گوشی Nothing Phone (1) و ترفند امضای آن، چراغ‌های “گلیف” داریم.

هیچ چیز تلفن (1) درمان عملی را دریافت می کند

مارکز براونلی امروز ویدیوی جدیدی را در کانال یوتیوب خود منتشر کرد و اولین نگاهی به گوشی Nothing Phone (1) در عمل ارائه کرد.

ما قبلاً چند تصویر ثابت و کلیپ دیده‌ایم، اما این بهترین نگاهی است که تاکنون به دستگاه داشته‌ایم.

همانطور که قبلاً اشاره شد، Nothing Phone (1) کاملاً شبیه آیفون 12/13 است، با همان آرایه و چیدمان دوربین دوگانه در پشت، و طرفین فلزی صاف. قاب جلویی نیز در بازار امروزی دارای حاشیه هایی با اندازه متوسط ​​است، اما به جای بریدگی آیفون، یک سوراخ برای دوربین سلفی دارد.

اما البته، تفاوت اصلی با طراحی، پشت دستگاه است، جایی که طراحی “شفاف” آن در مقایسه با اکثر دستگاه ها ظاهر بسیار منحصر به فردی به آن بخشیده است.

پشت شفاف دارای یک طرح “گلیف” ویژه در زیر شیشه است، که دارای چراغ هایی است که هم به عنوان راهی برای برجسته کردن طرح عمل می کند، بلکه عملکردهای کمی نیز دارد.

در اینجا چیزی است که چراغ های تلفن Nothing (1) می توانند انجام دهند

علاوه بر ظاهر جالب، برخی از عملکردهای واقعی وجود دارد که چراغ های گوشی Nothing (1) می توانند انجام دهند.

این شامل:

  • برای نشان دادن اعلان ها روشن می شود
  • وقتی از شارژ بی سیم معکوس استفاده می کنید می درخشد
  • چراغ پایین نشانگر پیشرفت شارژ سیمی است (تکان دهید تا نشان داده شود)
  • نور را برای دوربین ها پر کنید
  • چشمک زدن چراغ قرمز هنگام ضبط فیلم
  • برای مطابقت با آهنگ های زنگ داخلی، چراغ ها را چشمک بزنید

همچنین به نظر می رسد که نوعی بازخورد با دستیار گوگل و سیستم نورپردازی گلیف وجود خواهد داشت. در ویدیو به آن اشاره نشده است، اما فرض می‌کنیم که ممکن است مانند یک بلندگوی هوشمند Google Assistant عمل کند و چراغ‌ها برای واکنش به فرمان‌های صوتی «Hey Google» روشن شوند. ما باید منتظر بمانیم و در مورد آن ببینیم.

آیا اینها به یک حقه تبدیل می شوند؟ برخی از آنها، احتمالا، اما اینها ایده های منحصر به فردی هستند که بسیار سرگرم کننده به نظر می رسند. با یک قاب شفاف، یا موردی که حتی نور را به بقیه گوشی می‌رساند، می‌تواند کاربرد خوبی در اینجا داشته باشد.

هیچ چیز Phone (1) قرار نیست ماه آینده به طور کامل معرفی شود، اما ما هنوز دقیقاً نمی دانیم که چقدر هزینه دارد یا کجا در دسترس خواهد بود.

بیشتر در مورد هیچ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: