جنجال «DearNothing» بر راه اندازی Nothing Phone (1) در هند سایه انداخت

The Nothing Phone (1) این هفته با واکنش‌های اولیه مثبت رونمایی شد، اما همچنین کمی تحت الشعاع جنجال «DearNothing» در هند قرار گرفت. اگر خارج از حلقه هستید، این چیزی است که اتفاق افتاده است.

طولی نکشید که Nothing Phone (1) رسمی شد و شعار «DearNothing» راه خود را در توییتر و یوتیوب آغاز کرد. این شعار در حال ظهور از جامعه فناوری در جنوب هند بود هند اکسپرس گزارش شده است.

چرا؟ در درجه اول به یک کانال یوتیوب می رسد.

کانال یوتیوب Prasadtechintelugu چند ساعت پس از راه اندازی Nothing Phone (1) ویدئویی منتشر کرد که قرار بود مانند بسیاری از کانال ها و نشریات دیگر، یک شوخی در مورد دریافت نکردن واحد بررسی دستگاه توسط کانال باشد. همانطور که مشخص است، بسیاری از سازندگان در جنوب هند از موج اولیه بررسی واحدهای دستگاه کنار گذاشته شدند، علیرغم اینکه برخی در مناطق دیگر کشور واحد دریافت کردند.

در آن ویدیو، این کانال یک جعلی ساخت که شبیه بسته بندی گوشی Nothing (1) بود و یادداشتی در داخل آن گنجانده شد که در آن نوشته شده بود:

سلام پراساد، این دستگاه برای مردم هند جنوبی نیست. متشکرم.

این یادداشت، که به گونه‌ای طراحی شده بود که شبیه نام تجاری Nothing’s dot-matrix باشد، کاملاً جعلی بود و به‌عنوان یک شوخی بود، اما بسیاری آن را یادداشتی واقعی از شرکت تأسیس‌شده کارل پی می‌دانستند.

ویدئوی گمراه‌کننده منجر به ترند “DearNothing” در توییتر شد و هزاران توییت را تنها در چند ساعت جمع آوری کرد.

ویدیوی اصلی از آن زمان حذف شده است و سازنده آن توضیحاتی را از طریق YouTube Shorts ارسال کرده است.

معاون و مدیر کل Nothing برای هند، مانو شارما، بیانیه‌ای در رابطه با این جنجال در توییتر منتشر کرد و موضع شرکت را در مورد ارسال واحدهای بررسی توضیح داد.

  • برای ما، محتوا در تمام رسانه‌های عمودی مانند چاپ، آنلاین، وبلاگ‌ها، پخش، (نه فقط) YouTube وجود دارد، در هند.
  • برای Nothing Phone (1) برنامه ای برای ارسال دستگاه ها داشتیم که قرار بود به صورت مرحله ای عرضه شود.
  • به عنوان بخشی از انتشار، بسیاری از تولیدکنندگان محتوا از جمله روزنامه نگاران زبان منطقه ای، واحدها را دریافت کرده اند.

در مجموع، به نظر می‌رسد این وضعیت یک مورد «هیاهوی زیاد درباره هیچ» و یک سوء تفاهم ناگوار است.

اطلاعات بیشتر در مورد Nothing Phone (1):

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: