گزارش: هیچ چیز به فروش 100000 تلفنی (1) در هند نمی رسد

Nothing Phone (1) ممکن است رقیب گوشی سال نباشد، اما طبق یک گزارش جدید، خرده‌فروش هندی Flipkart تنها در 20 روز از فروش 100000 دستگاه فراتر رفته است.

ما اغلب شاهد ورود بازیکنان جدید به فضای گوشی های هوشمند نیستیم و هیاهویی که در اطراف اولین دستگاه Nothing وجود داشت قطعاً با محصول خرده فروشی نهایی در تضاد بود. با این حال، استفاده از پوسته تمیز Nothing OS در بالای اندروید برای طرفدارانی که خواهان تجربه‌ای شبیه پیکسل بدون هزینه‌های مرتبط هستند، جذابیت بزرگی داشت.

در حالی که ارقام فروش جهانی هنوز ناشناخته است، مانو شارما معاون رئیس جمهور و مدیر کل هند به Nothing گفته است. GSMArena بیش از 100000 دستگاه از تلفن (1) تا پایان آگوست 2022 فروخته شد. این مطمئناً یک قطره در اقیانوس در مقایسه با بازیگران بزرگ‌تر در بازار است، اما مطمئناً با توجه به ماهیت بسیار رقابتی هند در میانه محدوده بخش اندروید

برای بسیاری، 33999 روپیه با توجه به صحت و سقم برندهایی که دستگاه‌های «گل سرسبد بودجه‌ای» را در منطقه‌ای که شیائومی و وان پلاس غالباً در نمودارهای فروش تسلط دارند، به‌عنوان یک مانع تلقی می‌شد. شارما تایید کرد که Nothing Phone (1) در صدر تابلوهای فروش Flipkart در بخش 30000 روپیه و بالاتر بوده است.

مدیر اجرایی در ادامه تأیید کرد که تخفیف‌ها و مشوق‌های بازگشت نقدی قبل از فصل جشن در هند اعمال می‌شود و مدل 8/128 گیگابایتی به 31999 روپیه کاهش می‌یابد. این ممکن است به افزایش بیشتر ارقام فروش در ماه های آینده کمک کند.

هیچ چیز OS 1.14 قرار نیست در هفته های آینده با چندین اصلاح نرم افزاری و حتی ارتقاء دوربین عرضه شود. شارما تایید کرد که اندروید 13 همچنان در اوایل سال 2023 عرضه می شود، طبق نظرات اولیه کارل پی همین چند هفته پیش. با توجه به وعده های به روز رسانی قبل از راه اندازی، باید دید که چگونه این ممکن است بر فروش احتمالی تأثیر بگذارد.

9to5Google’s Take

با توجه به اینکه Nothing یک استارت آپ با آگاهی کمی از بازار خارج از طرفداران فن آوری هاردکور است، بسیار سخت است. فروش 100 هزار نفری پس از تنها یک ماه فروش، در منطقه ای که تحت سلطه بازیکنان بزرگتر است، تا حدودی چشمگیر است. مقایسه ارقام فروش جهانی Nothing Phone (1) بیشتر یک آزمایش اسیدی برای این برند خواهد بود، به خصوص در مناطقی که سامسونگ و اپل به طور منظم تسلط دارند. باید دید در جایی که دیگرانی مانند Essential شکست خورده اند، هیچ چیز نمی تواند موفق شود یا خیر.

اطلاعات بیشتر در اندروید:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: