هیچ چیز طراحی تلفن (1) قبل از عرضه فاش نشد

در حالی که منتظر رونمایی کامل Nothing Phone (1) هستیم، اکنون اولین نگاه خود را به طراحی «شفاف» بسیار تبلیغ شده گوشی اندرویدی آینده داریم.

در مد معمولی Carl Pei، تقریباً تمام جزئیات کوچک قبل از سخنرانی رسمی در تلاش برای افزایش هیاهوی پیرامون این شرکت‌کننده جدید اندروید به صورت قطره‌ای ارائه می‌شوند. در حالی که مشخصات داخلی هنوز مشخص نیست، به لطف Nothing، اولین تصاویر رسمی از طراحی تلفن (1) را با طوطی‌های اضافی مشاهده می‌کنیم.

به اشتراک گذاشته شده در چندین پست در سراسر اینستاگرام، توییترو سایت nothing.tech، مطمئناً جعبه ای شبیه به آیفون در طراحی Nothing Phone (1) وجود دارد، اما مطمئناً این ظاهر انقلابی یا پیشگامانه ای نیست که برخی می خواهند قبل از رونمایی رسمی باور کنید.

«پررنگ»، «گرم» و «پر از روح» مطمئناً توصیف‌هایی نیستند که ما برای این صفحه پشتی عمدتاً سفید صنعتی استفاده کنیم. با این حال، یک انتخاب طراحی جالب وجود دارد زیرا Nothing Phone (1) با نوارهای روشنایی عرضه می شود. مشخص نیست که آیا اینها صرفا منعکس کننده هستند یا از باتری برای درخشش استفاده می کنند.

همانطور که در تیزر اصلی نشان داده شده است، می توانید پد شارژ بی سیم یا سیم پیچ را با تنظیمات دوربین دوگانه سمت چپ بالا ببینید. زمانی که تعداد کمی از اجزای داخلی Nothing Phone (1) واقعاً قابل مشاهده هستند، واقعاً سخت است که آن را یک طراحی «شفاف» بنامیم. به نظر می رسد که بسیاری از قطعات داخلی – از جمله باتری – در پشت صفحه ای سفید با چیزی که ما فکر می کنیم یک پوشش شیشه ای در بالای آن است، پنهان نگه داشته می شوند.

هیچ‌چیز یوتیوبی منتشر نکرده است که جزئیات داستان پشت تلفن (1) را با تیزرهای بی‌هزینه در سراسر قسمت اول منتشر کند. طراحی Nothing Phone (1) تار بود، اما به احتمال زیاد جلوتر از هر گونه افشاگری، این شرکت تصمیم گرفته است که بزرگترین نقطه صحبت را تقریباً یک ماه قبل از سخنرانی اصلی معرفی کند.

داغه یا نه؟ نظر خود را در مورد این طرح در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

اطلاعات بیشتر در اندروید:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: