Nothing Phone (1) با ادغام Ear (1) به‌روزرسانی 1.1.4 را دریافت نمی‌کند

Nothing Phone به‌روزرسانی دیگری دریافت می‌کند، با نسخه 1.1.4 که همچنان مبتنی بر اندروید 12 است، اما ادغام بهتری با هدفون‌های Ear (1) این برند و همچنین بهبودهای دوربین و نرم‌افزار بیشتر دارد.

مانند اعلام کرد توسط مدیر عامل کارل پی در آخر هفته، نسخه به روز رسانی 1.1.4 اکنون برای تلفن Nothing (1) عرضه می شود. ما دیلان راسل همچنین مشاهده کرد که به روز رسانی روز شنبه بر روی دستگاه او فرود آمد.

چه خبر؟

در تغییرات کامل، که در زیر مشاهده می‌کنید، چند حوزه کلیدی برای بهبود وجود دارد. برای اولین بار، Nothing با بهبود سرعت عکسبرداری در HDR و کالیبراسیون رنگ هنگام استفاده از لنز فوق عریض، و همچنین بهبود عکس‌های با اجسام متحرک، به کار خود روی دوربین‌های خود ادامه می‌دهد. همچنین یک واترمارک اختیاری برای نشان دادن عکس گرفته شده با گوشی Nothing Phone (1) وجود دارد – یادداشت جانبی شخصی، آیا واقعاً کسی از اینها استفاده می کند؟

هیچ چیز نمی گوید که این به روز رسانی همچنین وصله امنیتی سپتامبر 2022، بهبود عملکرد حرارتی و کارایی نمایشگر همیشه روشن، و همچنین بهبودهایی در بازگشایی چهره و یک رابط کاربری بازطراحی شده برای به روز رسانی های سیستم را ارائه می دهد. همچنین گزینه جدیدی برای برگرداندن ترتیب نوار ناوبری سه دکمه سنتی وجود دارد.

شاید قابل توجه ترین تغییر، ادغام بومی هدفون های Nothing Ear (1) در نرم افزار Nothing Phone باشد. گزارش تغییرات می گوید که “همه” ویژگی های برنامه Ear (1) اکنون در “Nothing OS” با تنظیمات ANC، ژست های حرکتی و موارد دیگر از طریق تنظیمات سیستم و منوهای تنظیمات سریع در دسترس هستند.

همانطور که گفته شد، این به روز رسانی همچنان مبتنی بر اندروید 12 است، زیرا اندروید 13 تا سال آینده برای گوشی Nothing نخواهد آمد.

مطالب پیشنهادی  Samsung Galaxy Z Flip 256GB به پایین ترین حد خود با 160 دلار کاهش یافت

اطلاعات بیشتر در مورد Nothing Phone:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور