هیچ چیز Ear Stick اواخر امسال با کیس جدید عرضه می شود

Carl Pei’s Nothing سال گذشته با هدفون Ear (1) خود وارد صحنه شد و از آن زمان اولین گوشی هوشمند اندرویدی خود را معرفی کرد. اکنون، این شرکت رسماً یک جفت هدفون جدید را تأیید کرده است که قرار است اواخر امسال وارد بازار شود، Nothing Ear (Stick).

ما اولین نگاه خود را به Ear (Stick) در یک نشت در اوایل سال جاری داشتیم، اما هیچ چیز وجود نداشت در حال حاضر محصول را گرفته است به هفته مد لندن برای رونمایی از آن در باند فرودگاه.

Nothing Ear (Stick) در نگاه اول یک کیس شارژ جدید برای همان هدفون Ear (1) است، اما در واقع این چیزی نیست که اتفاق می افتد. در حالی که طراحی بسیار مشابه است، هیچ چیز تایید نشده است آستانه که این یک محصول «کاملاً جدید» است – کیس جدید، هدفون جدید.

چه خبر؟ با توجه به آنچه تاکنون می دانیم، به نظر نمی رسد چیزهای زیادی تغییر کرده باشد، اما هیچ چیز راحتی بهتری را متلک نمی کند.

این شرکت می‌گوید که Ear (Stick) “به گوش شما قالب‌گیری می‌شود” و “بسیار راحت” است و در عین حال سبک است. هیچ چیز بیشتر از این هدفون های جدید را به عنوان “بسیار منحصر به فرد” توصیف نمی کند. مطمئناً باید به آن عمل کرد، اما طراحی آن جذاب به نظر می رسد. قاب استوانه‌ای آن نسبتاً نرم به نظر می‌رسد و کشیدن آن به بیرون برای دسترسی به جوانه‌ها در مقایسه با اکثر هدفون‌های امروزی بی‌نظیر است.

Nothing Ear (Stick) قرار است «آخر امسال» به طور کامل فاش شود.

بیشتر در مورد هیچ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: