Nothing Ear (1) افزایش قیمت زیادی دریافت می کند

اولین محصول Carl Pei’s Nothing Ear (1) بود، یک جفت هدفون واقعاً بی‌سیم که مورد تحسین منتقدان و کاربران قرار گرفت. اما در حال حاضر، Nothing Ear (1) با قیمت 149 دلار افزایش قیمت زیادی دارد.

Nothing Ear (1) که در سال 2021 معرفی شد، یک طراحی منحصر به فرد و مجموعه ای از ویژگی های قانع کننده ارائه داد. با حذف نویز فعال، پشتیبانی از جفت سریع Google و کیفیت صدای خوب، هدفون‌ها موفقیت متوسطی را در میان دریایی از گزینه‌های رقیب مشاهده کردند. با این حال، بخش بزرگی از جذابیت به دلیل برچسب قیمت بود که از زمان عرضه 99 دلار معقول بود.

مربوط: هیچ چیز گوش (1) دستی: قطعاً چیزی در اینجا وجود دارد [Video]

با این حال، قیمت Nothing Ear (1) به شدت در حال تغییر است.

بنیانگذار کارل پی هیچ چیز را قبول نکرد توییتر امروز صبح اعلام کنیم که Nothing Ear (1) شاهد افزایش قیمت خواهد بود که اکنون از 149 دلار شروع می شود. این یک افزایش 50 درصدی نسبت به قیمت اصلی است و معادله ارزش محصول را به شدت تغییر می دهد.

پی به افزایش هزینه‌ها در موضوعی در رابطه با این افزایش اشاره می‌کند و اشاره می‌کند که هدفون‌ها از زمان راه‌اندازی آن‌ها 15 به‌روزرسانی میان‌افزار دریافت کرده‌اند – از جمله یکی که یکپارچه‌سازی دستیار Google را اضافه کرده است و تیم مهندسین این شرکت اکنون به 185 نفر افزایش یافته است. کارمندان

پی می گوید که Nothing Ear (1) تا به امروز حدود 600000 دستگاه فروخته است.

این افزایش قیمت تنها چند ماه پس از عرضه اولین گوشی هوشمند Nothing به نام Nothing Phone (1) که با هدفون های این شرکت ادغام می شود، صورت می گیرد. هیچ چیز گوش (1) Stick را هم آزار نمی دهد – یک جفت هدفون جدید با طراحی مشابه، اما یک مورد منحصر به فرد که باید نسبتاً زود وارد شود.

مربوط: هیچ چیز تایید نمی کند که هدفون های Ear (Stick) عرضه می شوند، محصول کاملاً جدید از Ear (1)

این برچسب قیمت جدید از 26 اکتبر، کمی بیش از یک هفته از امروز آغاز می شود. اگر امیدوار بودید که هدفون های Nothing را در دست بگیرید، به نظر می رسد اکنون زمان آن فرا رسیده است. می توانید یک جفت را از فروشگاه خود آمازون یا Nothing خریداری کنید.

بیشتر در مورد هیچ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: