آزمایش جدید Google Search Labs

کار ما برای ایمن و با کیفیت نگه داشتن یادداشت ها است

ما می دانیم که کیفیت و ایمنی در آزمایش این قابلیت جدید بسیار مهم هستند. Notes به شدت به محافظت‌هایی که طی دهه‌ها برای ارائه اطلاعات مفید و قابل اعتماد در جستجو برای شما ایجاد شده است، متکی است. ما از ترکیبی از حفاظت‌های الگوریتمی و اعتدال انسانی استفاده می‌کنیم تا مطمئن شویم یادداشت‌ها تا حد امکان ایمن، مفید و مرتبط هستند و از محتوای مضر یا توهین‌آمیز محافظت می‌کنیم. مانند تمام آزمایش‌های آزمایشگاهی، از این زمان برای آزمایش و یادگیری بهترین موارد برای کاربران قبل از ارائه این قابلیت‌ها به مخاطبان گسترده‌تر در جستجو استفاده خواهیم کرد. در صفحه خط‌مشی Notes ما درباره رویکرد ایمنی محتوای ما بیشتر بخوانید.

در ماه‌های آینده، ما به طور فعال راه‌هایی را برای ارائه اطلاعات بینش به صاحبان سایت در مورد یادداشت‌های محتوایشان بررسی خواهیم کرد. ما می‌دانیم که این یک نیاز مهم برای وب‌سایت‌ها است، و متعهد هستیم که با آنها کار کنیم تا تعیین کنیم چه ابزارها و بینش‌هایی سودمندتر هستند.

با به اشتراک گذاشتن تخصص خود در یک یادداشت به دیگران کمک کنید! یادداشت‌ها از امروز در آزمایشگاه‌های جستجو در برنامه Google (اندروید و iOS) به زبان انگلیسی در ایالات متحده و هندی و انگلیسی در هند در دسترس خواهند بود.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  چگونه منطقه آسیا و اقیانوسیه می تواند شکاف مهارت های دیجیتال را پر کند