NordVPN چگونه به ایمن نگه داشتن اطلاعات کاربران در سرورها کمک می کند

عکس پروفایل نویسنده

@nordvpnNordVPN

برای امنیت آنلاین تر ، با NordVPN – پیشروترین ارائه دهنده VPN در جهان شروع کنید.

اوایل امسال خبرهای مخرب صنعت VPN را به لرزه درآورد وقتی نشت داده ای نشان داد که هفت ارائه دهنده خدمات VPN رایگان مستقر در هنگ کنگ داده ها را بر روی سرورهای خود ثبت می کنند ، حتی اگر نوید سرویس عدم ثبت گزارش را می دهند – می توانید اطلاعات بیشتر را در مورد این موضوع بخوانید اینجا.

برای مدت طولانی ، VPN ها براساس اعتماد کار می کردند. کاربران به ارائه دهنده خدمات VPN منتخب خود اطمینان می دهند که هیچ گونه گزارش را ذخیره نکنند ، و ارائه دهندگان شفاف تمام تلاش خود را انجام دادند تا به قول حفظ حریم خصوصی آنلاین عمل کنند. با این حال ، این مورد دیگر نیست. با گذشت زمان ، روشهای متعددی برای اطمینان از اینکه کاربران خدمات واقعیشان بدون گزارش است ، ایجاد شده است.

در NordVPN اعتماد و حریم خصوصی کاربر مهمترین وظیفه ماست و در این مقاله ، ما می خواهیم مراحل دقیق ما را برای اطمینان از سرورهای ما ایمن ، سریع و بدون ثبت گزارش ثبت کنیم.

صلاحیت قضایی مهم است

هنگام صحبت در مورد حریم خصوصی کاربر و امنیت سرور ، همیشه پیکربندی زیادی در آن وجود دارد. در ادامه مقاله بحث خواهد شد. اما یک جنبه مهم وجود دارد که ارتباط چندانی با فناوری ندارد – این حوزه قضایی است که یک سرویس دهنده VPN در آن فعالیت می کند.

بسته به موقعیت جغرافیایی ، یک ارائه دهنده خدمات VPN می تواند مجبور شود با درخواست اطلاعات را وارد کند …