چگونه Google حالت Night Sight Pixel را سریع‌تر کرد

هنگامی که Pixel 7 و Pixel 7 Pro را در سال گذشته منتشر کردیم، هر دو گوشی با ویژگی‌های جدید عکاسی، از جمله به‌روزرسانی Night Sight، یک ویژگی عکاسی در شب که اولین بار با پیکسل 3 معرفی کردیم، عرضه شدند. جدیدترین تلفن‌ها حالت عکاسی در نور کم را سرعت بخشیده‌اند. ، زمان نوردهی را به نصف کاهش می دهد و تصاویر حتی واضح تر و واضح تر را نشان می دهد. و با آخرین کاهش ویژگی ما، سرعت‌های Night Sight سریع‌تر برای Pixel 6 و Pixel 6 Pro نیز رسید.

دید در شب چگونه کار می کند

قبل از توضیح اینکه تیم چگونه کارها را سرعت می بخشد، از الکساندر شیفهاوئر، مدیر محصول گروه، خواستم تا یک بررسی سریع درباره نحوه عملکرد Night Sight در Pixel 7 Pro داشته باشد: هنگامی که برنامه دوربین را باز می کنید، Pixel شما تشخیص می دهد که آیا شب است و به طور خودکار فعال می شود. Night Sight (و اگر هنوز خیلی تاریک نیست اما همچنان می‌خواهید از حالت استفاده کنید، می‌توانید به صورت دستی نیز آن را انتخاب کنید). هنگامی که Pixel شما از Night Sight استفاده می‌کند و دکمه شاتر را فشار می‌دهید، دوربین Pixel شروع به گرفتن فریم‌ها از منظره یاب شما می‌کند (این تصاویر ذخیره نمی‌شوند، فقط به‌طور موقت برای این ویژگی در دسترس هستند). الکس می‌گوید: «این آنها را به چیزی که «بافر حافظه» در پیکسل شما نامیده می‌شود، می‌کشد. Google Tensor سیستم ما روی تراشه‌ای است که جدیدترین تلفن‌های Pixel ما را تامین می‌کند و وظایف پیچیده مبتنی بر هوش مصنوعی را اجرا می‌کند که از جمله موارد دیگر، گرفتن عکس‌های عالی در شب را برای همه آسان می‌کند.

«قاب‌های اولیه Night Sight بسیار کوتاه و معمولاً تاریک هستند.» بافر دائماً فریم‌های قدیمی را برای فریم‌های جدید پاک می‌کند، در حالی که برنامه دوربین باز است. هنگامی که واقعاً شاتر را می‌زنید، دوربین یک سری فریم‌های با نوردهی طولانی‌تر را می‌گیرد – به دلیل زمان نوردهی طولانی‌تر، آنها از فریم‌های «پیش شاتر» روشن‌تر هستند، اما به همین دلیل تارتر نیز می‌شوند. .

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور