Nibiru EVM برای تغییر قابلیت‌های اتریوم برای وب 3 فردا

**تورتولا، جزایر ویرجین بریتانیا، 5 ژوئن 2024/Chainwire/–**اجرای Nibiru EVM دارای سرعت تراکنش فوق العاده، مقیاس پذیری و ادغام یکپارچه برای توسعه دهندگان اتریوم است که Nibiru را برای پذیرش جریان اصلی و نوآوری در Web3 قرار می دهد.

غلبه بر موانع مقیاس پذیری اتریوم

زنجیره نیبیرو، یک اکوسیستم قرارداد هوشمند پیشگام، Nibiru EVM را معرفی می کند، یک محیط اجرای ماشین مجازی اتریوم (EVM) با کارایی بالا که در آن به نمایش گذاشته شده است. آخرین نسخه نسخه 2.

نیبیرو قصد دارد فراتر از زیرساخت های فعلی اتریوم، که به حدود 20 تراکنش در ثانیه (TPS) محدود می شود و در دوره های شلوغی کارمزدهای بالایی را به همراه دارد، گسترش یابد. این محدودیت ها توسعه دهندگان را از ساخت برنامه های کاربردی فشرده مانند برنامه های دیده شده در Web2 باز می دارد. Nibiru EVM با ارائه توان عملیاتی بیش از 10000 TPS حتی با اجرای تک رشته ای از این محدودیت ها فراتر می رود.

به گفته یکی از بنیانگذاران Nibiru، Unique Divine، برای افزایش مقیاس و عملکرد یک گام فراتر، نیبیرو قصد دارد شبکه را برای پردازش تراکنش‌ها با اجرای خوش‌بینانه موازی ارتقا دهد، که “برای انتشار قبل از پایان سال 2024 هدف گذاری شده است.” این رویکرد به گره‌ها اجازه می‌دهد تا از منابع سخت‌افزاری اضافی استفاده کنند و مرزها را در مدیریت تراکنش‌های شبکه جابجا کنند.

Source link