Nexus Blockchain: تأیید پرداخت ساده و معماری TAO در کیف پول های موبایل – توضیح داده شده

عکس پروفایل نویسنده

@nexus.ioNexus.io بلاکچین

Nexus یک بلاکچین و قرارداد غیر انتفاعی غیرانتفاعی جامعه است.

هنگامی که بیت کوین در سال 2009 وارد صحنه شد ، بسیاری از پذیرندگان اولیه متوجه شدند که ارز رمزنگاری شده می تواند جهان را تغییر دهد. این پیشگامان اولین ارزهای رمزپایه ای بودند که هنوز برای افراد روزمره دست نیافتنی بودند ، یک شگفتی فناوری که برای استفاده از آنها به مهارت های فنی ماهرانه ای احتیاج داشت.

بیش از یک دهه بعد و از طریق یک شگفتی دیگر از فناوری ، کلید پذیرش کاربر و آینده ارز رمزنگاری شده در کف دست ماست: گوشی هوشمند.

در حال حاضر ، Nexus در حال توسعه کیف پول موبایلی است که به کاربران امکان مدیریت سکه ها ، نشانه ها و دارایی ها را از تلفن هوشمند خود می دهد و در نهایت ، همراه با زنجیره سه بعدی (3DC) به امنیت بلاکچین Nexus کمک می کند.

کارهای داخلی کیف پول موبایل Blockchain

به طور سنتی ، کیف پول های موبایل از گره مرکزی استفاده می کنند که توسط طراح کیف پول اجرا می شود تا با بقیه شبکه ارتباط برقرار کند. گره مرکزی به عنوان یک پروکسی مورد اعتماد عمل می کند و تنها ارائه دهنده اطلاعات در مورد وضعیت بلاکچین است.

از طرف دیگر ، کیف پول Nexus با بارگیری لیست همتایان از گره های هسته شبکه و ایجاد ارتباط با چندین همتا ، به عنوان گره Lite عمل می کند.

این به کیف پول امکان می دهد تراکنش ها را مستقیماً به شبکه منتقل کند و با بررسی درج در برابر عنوان های بلوک ، تأییدها را تشخیص دهد. کیف پول همراه Nexus با تأیید سرصفحه های بلوکی ارائه شده توسط چندین همتا به جای استفاده از یک گره مرکزی ، امنیت بیشتری به دست می آورد.

برای صاحب فن ، این به عنوان تأیید پرداخت ساده نیز شناخته می شود.

طبق اصل پشته نرم افزار Nexus ، dapp های جدید تلفن همراه می توانند به جای اعتماد به سرور جداگانه برای به دست آوردن اطلاعات مربوط به وضعیت بلاکچین ، با کیف پول محلی رابط و تعامل داشته باشند.

کیف پول موبایل Nexus نیز کاملاً غیر حضوری است ، به این معنی که زنجیره امضاهای شما کاملاً خصوصی باقی می ماند. همه تراکنش ها روی دستگاه محلی پردازش و بسته بندی می شوند و سپس مانند سایر گره ها برای بقیه شبکه پخش می شوند.

در صورت لزوم ، کیف پول موبایل Nexus فقط هدرهای بلوک و زنجیره امضای کاربر را ذخیره و پردازش می کند ، از هش اولین بلوک تریتیوم که به سختی در کیف پول رمزگذاری شده است ، شروع می شود.

برای کاربر پیشرفته ای که گره کامل خود و برخی از قابلیت های API را دارد ، می توان کیف پول همراه را قادر به برقراری ارتباط مستقیم کرد.

این کاربر را قادر می سازد کارهای محاسباتی سنگین را در گره دسک تاپ خود بارگیری کند ، مانند جستجوی داده های تاریخی یا نگهداری یک نسخه کامل از بلاکچین.

سرانجام ، پس از تکمیل معماری TAO ، این امکان برای کاربران کیف پول موبایل فراهم می شود که در اجماع شرکت کرده و به امنیت زنجیره Nexus کمک کنند.

با تأیید امضا و پردازش معاملات به طور جداگانه ، کیف پول همراه می تواند سهام هش را به خرک Obsidian کمک کند و به نوبه خود پاداش می گیرد.

این امر همچنین چارچوبی را برای توسعه دهندگان DApp بومی با ویژگی های مقیاس گذاری بالا فراهم می کند زیرا گره محلی می تواند بار بیشتر پردازش را بدون نیاز به اضافه کردن بار اضافی بر روی گره های کامل یا پروکسی ها تحمل کند.

این به کیف پول موبایل امنیت یک گره کامل با رد پای دیسک برنامه موبایل متوسط ​​شما را می دهد.

سپس این DApp ها می توانند گره محلی که به کیف پول متصل است را به عنوان یک کتابخانه مشترک به اشتراک بگذارند تا به سرعت DApp های تلفن همراه مستقل را در React توسعه دهند ، با عملکرد کامل بلاکچین در هر دستگاه.

کیف پول موبایل Nexus با تمرکز بر قابلیت اطمینان و امنیت ، با استفاده از همان چارچوب مدولار در پشت کیف پول Tritium ، اعتماد به سرورهای متمرکز را از بین می برد ، دسترسی بی سابقه ای را به شبکه Nexus و امکان دسترسی به حساب های خود را از کف دست فراهم می کند.

برای مشاهده پیش نمایش سری کیف پول Nexus ، فیلم زیر را تماشا کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=5yTG9PSDAGI

قبلاً در https://www.publish0x.com/nexus-blockchain-technical-articles/the-nexus-mobile-wallet-embodying- the- next-evolution- of-bloc-xllmjdp

برچسب ها

با هکر نون همراه باشید

حساب رایگان خود را ایجاد کنید تا قفل تجربه خواندن سفارشی خود را باز کنید.