نمایشگاه خبری در بلغارستان راه اندازی می شود

در سطح جهانی، ما با بیش از 2500 نشریه قراردادهای News Showcase امضا کرده ایم. این محصول در 24 کشور از جمله ایالات متحده، فرانسه فعال است، اسپانیا، لهستان، اسلواکی، آلمان، ایرلند، پرتغال، بریتانیا، ایتالیا، اتریش، رومانی و اسلوونی.

ولادیسلوا لازارووا، تهیه‌کننده اجرایی گروه رسانه‌ای BTV، می‌گوید: «داستان‌سرایی همیشه هسته اصلی کار ما به‌عنوان سردبیران اخبار و تولیدکنندگان محتوا بوده است. برای قرن‌ها یک نیروی محرکه در جهان بوده است. راه‌اندازی Google News Showcase در بلغارستان به رسانه‌های دیجیتال گروه رسانه‌ای bTV فرصت‌های بیشتری برای دسترسی مستقیم به مخاطبان می‌دهد تا بتوانیم به گفتن و اشتراک‌گذاری داستان‌هایی که واقعاً مهم هستند ادامه دهیم.”

ونلینا گوچوا، مدیر عامل گروه 24 چاسا، می‌گوید: «به‌عنوان یکی از گروه‌های رسانه‌ای پیشرو در بلغارستان، برای راه‌اندازی Google News Showcase هیجان‌زده هستیم. ما معتقدیم این محصول Google خوانندگان وفادار ما را غنی می‌کند و محتوای ما را معرفی می‌کند. برای مخاطبان جدید و متنوع. محتوایی که توسط ویراستاران مجرب ما تهیه شده است، اکنون بیش از هر زمان دیگری مورد نیاز است – برای مبارزه با اطلاعات نادرست، ارائه نظرات گوناگون، گسترش جهان بینی خوانندگان، و ارائه داستان هایی که مردم می توانند با آنها ارتباط برقرار کنند.”

همکاری ما با صنعت خبر در بلغارستان

در طول سال گذشته، با راه‌اندازی چندین پروژه جدید با تمرکز بر مقابله با اطلاعات نادرست، توسعه مدل‌های کسب‌وکار و ارتقای نوآوری، بر همکاری طولانی مدت خود با ناشران و روزنامه‌نگاران در بلغارستان استوار شده‌ایم، از جمله:

  • ما با انجمن روزنامه‌نگاران اروپایی در بلغارستان برای کمک به گسترش Factcheck.bg، که توسط شبکه بین‌المللی بررسی حقایق تأیید شده است، و توسعه sCOOL Media، پروژه‌ای برای توانمندسازی جوانان برای مبارزه با اطلاعات نادرست و ترویج یک اکوسیستم خبری پایدار، همکاری کردیم.
  • Google News Initiative و FT Strategies روی پروژه ای برای کمک به یک نشریه تجاری پیشرو در بلغارستان در ایجاد رویکردی مبتنی بر داده برای رشد پایگاه مشترک خود کار کردند.
  • در سال 2023، ما به سرمایه گذاری در آموزش سرعت طراحی هوش مصنوعی در لندن ادامه دادیم و کارگاهی را در بخارست با هدف توانمندسازی ناشران برای نوآوری و افزایش درآمد برگزار کردیم که چندین ناشر از بلغارستان و سراسر اروپای مرکزی و شرقی در آن شرکت کردند.
  • از طریق Google News Initiative، روزنامه‌نگارانی را در اتاق‌های خبری بلغارستان و سازمان‌های راستی‌آزمایی را در مهارت‌های راستی‌آزمایی دیجیتال، تحقیقات پیشرفته و ابزارهایی برای حمایت از تلاش‌های روزنامه‌نگاری تحقیقی آموزش داده‌ایم.

راه اندازی ویترین اخبار در کشور آخرین نمونه از تعهد ما به خبرنگاری و مشارکت با سازمان های خبری است. ما مشتاقانه منتظر ادامه همکاری با روزنامه نگاران و ناشران در بلغارستان هستیم تا به آنها در مبارزه با اطلاعات نادرست، نوآوری و افزایش درآمد خوانندگان کمک کنیم.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور