اکنون همه طرح‌های Google One دارای گزارش VPN و تاریک وب هستند

انجام برخی کارها بدون آنلاین بودن ممکن است غیرممکن به نظر برسد: ما چیزها را بررسی می کنیم، صورت حساب ها را پرداخت می کنیم، قرار ملاقات رزرو می کنیم، خرید می کنیم، عکس ها را به اشتراک می گذاریم و با خانواده و دوستان ارتباط برقرار می کنیم. با این همه خطر، ما می خواهیم مطمئن شویم که اطلاعات محافظت می شود.

همه طرح‌های Google One از قبل با فضای ذخیره‌سازی بیشتری عرضه می‌شوند تا از فایل‌ها، عکس‌ها و ویدیوهایتان به‌طور ایمن پشتیبان‌گیری شود. و اکنون برای لایه‌های امنیتی اضافی (و آرامش خاطر)، VPN توسط Google One را به همه برنامه‌ها گسترش می‌دهیم و گزارش وب تاریک را در ایالات متحده معرفی می‌کنیم تا به شما کمک کند اطلاعات شخصی خود را بهتر نظارت کنید.

دسترسی VPN اکنون برای همه طرح‌های Google One در دسترس است

VPN توسط Google One بدون توجه به برنامه‌ها یا مرورگرهایی که استفاده می‌کنید، محافظت بیشتری به فعالیت اینترنتی شما می‌افزاید و با پوشاندن آدرس IP شما از آن در برابر هکرها یا اپراتورهای شبکه محافظت می‌کند. بدون VPN، سایت‌ها و برنامه‌هایی که بازدید می‌کنید می‌توانند از آدرس IP شما برای ردیابی فعالیت یا تعیین موقعیت مکانی شما استفاده کنند. بعلاوه، ما چندین مرحله را انجام می دهیم تا مطمئن شویم هیچ کس نمی تواند ترافیک شبکه شما را به هویت شما مرتبط کند.

از امروز شروع می‌کنیم و در چند هفته آینده عرضه می‌شود، ما در حال گسترش دسترسی VPN به همه طرح‌های Google One، از جمله طرح پایه که از 1.99 دلار در ماه شروع می‌شود، هستیم. VPN در 22 کشور در سراسر دستگاه های Android، iOS، Windows و Mac در دسترس خواهد بود. همچنین می‌توانید VPN را با حداکثر پنج نفر دیگر که در طرح Google One شما هستند به اشتراک بگذارید.

مطالب پیشنهادی  6 سؤالی که ممکن است درباره VPN توسط Google One داشته باشید
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور