چگونه جستجو را طبیعی‌تر و شهودی‌تر می‌کنیم

برای بیش از دو دهه، ما خود را وقف ماموریت خود کرده‌ایم: سازماندهی اطلاعات جهان و قابل دسترس و مفید کردن آن‌ها. ما با جستجوی متن شروع کردیم، اما با گذشت زمان، به ایجاد راه‌های طبیعی و شهودی‌تر برای یافتن اطلاعات ادامه دادیم – اکنون می‌توانید آنچه را که با دوربین خود می‌بینید جستجو کنید یا با صدای بلند سؤالی بپرسید.

امروز در Search On نشان دادیم که چگونه پیشرفت‌های هوش مصنوعی ما را قادر می‌سازد تا دوباره محصولات اطلاعاتی خود را تغییر دهیم. ما بسیار فراتر از کادر جستجو می رویم تا تجربیات جستجویی ایجاد کنیم که بیشتر شبیه ذهن ما باشد و به اندازه افراد چند بعدی باشد.

ما دنیایی را تصور می کنیم که در آن می توانید دقیقاً همان چیزی را که به دنبال آن هستید، با ترکیب تصاویر، صداها، متن و گفتار بیابید، درست مانند کاری که مردم به طور طبیعی انجام می دهند. شما قادر خواهید بود با کلمات کمتر یا حتی هیچ سوالی بپرسید و ما هنوز دقیقاً منظور شما را متوجه خواهیم شد. و شما قادر خواهید بود اطلاعات سازماندهی شده را به گونه ای کاوش کنید که برای شما منطقی باشد.

ما این را طبیعی‌تر و شهودی‌تر کردن جستجو می‌نامیم و در مسیری طولانی‌مدت هستیم تا این دیدگاه را برای مردم در همه جا زنده کنیم. برای اینکه به شما ایده دهیم که چگونه در حال تکامل آینده محصولات اطلاعاتی خود هستیم، در اینجا سه ​​نکته برجسته از آنچه امروز در Search On نشان دادیم آورده شده است.