تحقیقات جدید از بریتانیا بر نقش فناوری در مراقبت های بهداشتی متمرکز شده است

فناوری به ما این امکان را داده است که کنترل شخصی بیشتری بر بسیاری از جنبه های زندگی خود در دست بگیریم – برای مثال بانکداری، مسافرت و خریدمان. اما وقتی نوبت به سلامتی ما می‌رسد، نوآوری دیجیتال هنوز به طور کامل در سطح جهانی، از جمله اینجا در بریتانیا، پذیرفته نشده است.

Google Health با همکاری کنفدراسیون NHS – سازمان عضویتی که کل سیستم مراقبت‌های بهداشتی در انگلستان، ولز و ایرلند شمالی را گرد هم می‌آورد، حمایت می‌کند و برای آن صحبت می‌کند – برای انجام تحقیقات در مورد نقشی که فناوری می‌تواند در تحول ما ایفا کند، کار کرده است. بهداشت و مراقبت.

Ipsos با حمایت مالی گوگل، تحقیقاتی را روی 1037 بزرگسال در بریتانیا انجام داد، از جمله 332 نفر با شرایط سلامتی طولانی مدت. از طریق ترکیبی از نظرسنجی‌های آنلاین و گروه‌های متمرکز با افرادی که با شرایط طولانی‌مدت زندگی می‌کنند، ما به درک عمیق‌تری از رفتارها، نگرش‌ها و باورهای افراد در مورد مسئولیت و کنترل در مورد سلامتی و نقش آن‌ها دست یافته‌ایم. که فناوری های سلامت در این امر نقش دارند و انتظارات آنها در مورد آینده مراقبت های بهداشتی.

یافته های کلیدی از این گزارش

در حالی که افراد نسبت به سلامت و رفاه خود احساس مسئولیت می کنند و می خواهند برای بهبود آن توانمند شوند، آنچه مشهود است این است که آنها اغلب فاقد اعتماد به نفس، ابزارها و فن آوری هستند تا بتوانند آنقدر که می خواهند کنترل کنند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  چگونه Google حالت Night Sight Pixel را سریع‌تر کرد