گوگل در رویداد Pixel 7 از محصولات جدید Nest رونمایی خواهد کرد

گوگل در ابتدا با اعلام رویداد 6 اکتبر خود در صبح امروز، پیکسل 7، 7 پرو و ​​واچ را به چالش کشید، اما همچنین «جدیدترین دستگاه‌های خانه هوشمند نست» را معرفی خواهد کرد.

این نکته در مورد اعلام «افزودنی‌ها به مجموعه خانه‌های هوشمند Nest» توسط Google در این رویداد، از بخش «ایده‌ها و اطلاعات» است که در ماه ژوئن برای نمایش نکات محصول در فروشگاه Google منتشر شد.

شایعه شده است که گوگل در حال کار بر روی Chromecast HD مقرون به صرفه تر است، در حالی که ما در مورد Nest Wifi جدید با پشتیبانی 6E گزارش داده ایم. در همین حال، این شرکت سپتامبر گذشته اعلام کرد که نسل دوم Nest Doorbell سیمی را با ضبط 24/7 منتشر خواهد کرد. همه این محصولات تحت خط محصولات Nest “Connected Home” قرار می گیرند، حتی دانگل استریم با نام تجاری جداگانه آن.

این شرکت امروز همچنین به اشتراک گذاشت که تراشه تلفن نسل بعدی آن با نام “Tensor G2” شناخته می شود و “ویژگی های شخصی سازی شده و مفیدتر برای عکس ها، فیلم ها، امنیت و تشخیص گفتار” را ارائه می دهد.

در همین حال، گوگل همچنین می‌گوید «همه دستگاه‌ها در همان روز در GoogleStore.com قابل خرید خواهند بود»، که احتمالاً به معنای پیش‌سفارش است.

یک تجربه پخش زنده در GoogleStore.com/events در ایالات متحده، بریتانیا و استرالیا وجود خواهد داشت، در حالی که سایر کشورها می توانند مستقیماً در YouTube تماشا کنند. مانند رویدادهای اخیر Google، فید با تفسیر زبان اشاره آمریکایی (ASL) ارائه خواهد شد.

اطلاعات بیشتر در مورد Nest:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: