در اینجا نسل دوم زنگ سیمی Nest Doorbell است [Gallery]

درست کمتر از یک سال پیش، گوگل اعلام کرد که “نسل دوم Nest Doorbell (سیمی) را در سال 2022 راه اندازی خواهد کرد.” قبل از رویداد 6 اکتبر، که محصولات خانه هوشمند را به نمایش می گذارد، آخرین نسخه برنامه Google Home، Nest Doorbell جدید سیمی را به طور کامل (بصری) نشان می دهد.

درباره APK Insight: در این پست «APK Insight»، آخرین نسخه برنامه‌ای را که Google در Play Store آپلود کرده است، از حالت کامپایل خارج کرده‌ایم. وقتی این فایل‌ها (در مورد برنامه‌های اندروید، APK نامیده می‌شوند) را دکامپایل می‌کنیم، می‌توانیم خطوط مختلفی از کد را در آن اشاره به ویژگی‌های احتمالی آینده ببینیم. به خاطر داشته باشید که Google ممکن است هرگز این ویژگی‌ها را ارسال کند یا ندهد، و تفسیر ما از چیستی آنها ممکن است ناقص باشد. با این حال، ما سعی خواهیم کرد آنهایی را که به اتمام نزدیک‌تر هستند فعال کنیم، تا به شما نشان دهیم در صورت ارسال، چگونه ظاهر خواهند شد. با در نظر گرفتن این موضوع، ادامه مطلب را بخوانید.


گوگل هوم 2.58 دیروز از طریق فروشگاه پلی استور عرضه شد. (قابل توجه، نسخه 2.57، که برای کنترل‌های خانه از نو طراحی شده است، هنوز به طور گسترده در دسترس قرار نگرفته است.)

این به‌روزرسانی حاوی تصاویری است که نشان می‌دهد «ونوس» زنگ در Nest سیمی جدید است. از نظر بصری، همان طراحی قرص‌شکل در Nest Doorbell (باتری) را دارد.

با دو دایره، دوربین در بالا و دکمه/ زنگ در پایین مشخص شده است، در حالی که یک لوگوی حکاکی شده “G” در بین آنها قرار دارد. در یک تخم مرغ عید پاک، دوباره می توانید “سلام” را به زبان های مختلف در کنار دوربین پیدا کنید.

این نسخه سیمی جدید کوتاه تر از مدل باتری است، اما ضخیم تر است. در همین حال، ما همچنین تصاویری از صفحه پایه سیاه و گوه را می بینیم که در صورت نیاز به زاویه نصب متفاوت است. (نمای جانبی بالا فقط زنگ در آشیانه است، در حالی که نمای زیر دارای صفحه پایه است.)

همچنین چندین انیمیشن وجود دارد که فرآیند تنظیم را توصیف می کند:

  • اتصال زنگ (سیم) خانه خود به کانکتور Chime
  • گوه
  • پایه دیواری

یکی از جنبه‌های کلیدی این مدل آینده، پشتیبانی از ضبط مداوم سابقه ویدیویی 24/7 است (اشتراک Nest Aware لازم است). ما در حال حاضر از سایر مشخصات آن آگاه نیستیم. نسخه باتری‌دار فقط تاریخچه مبتنی بر رویداد را ارائه می‌دهد، در حالی که Google تا زمان راه‌اندازی این زنگ در نسل دوم، Nest Hello را (پس از تغییر نام تجاری) نگه داشت.

با تشکر از JEB Decompiler، که برخی از حذف‌کننده‌های APK Insight از آن بهره می‌برند.

کایل برادشاو در این پست مشارکت داشت

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: