قیمت درب Nest Doorbell جدید سیمی در قفسه‌های فروشگاه ظاهر می‌شود

در ماه سپتامبر، برنامه Google Home، Nest Doorbell سیمی جدیدی را که این شرکت در سال گذشته از پیش اعلام کرده بود، فاش کرد. این در حال حاضر در فروشگاه ها با در دسترس بودن به محض این هفته نمایش داده می شود.

هنگام بازدید از Best Buy امروز، یکی از خوانندگان متوجه شد که Nest Doorbell جدید در حال حاضر روی زمین قرار دارد. بسته بندی کلی نسبت به Nest Doorbell (باتری) تغییری نکرده است، که برای مقایسه فقط “Battery” را در گوشه پایین سمت چپ یادداشت می کند.

این مورد جدید با علامت تیک می‌گوید «نسل دوم» و «سیمی»، در حالی که رنگ‌های موجود امروزی شامل سفید و خاکستری تیره است. احتمالاً رنگ های اضافی مانند مدل باتری (به عنوان مثال سبز تیره و بژ) وجود خواهد داشت. بسته بندی خرده فروشی نسخه باتری نیز احتمالاً به روز خواهد شد.

Nest Doorbell جدید با قیمت 179.99 دلار، ظاهراً تاریخ عرضه سه‌شنبه، 4 اکتبر را دارد. این به گفته مدیر فروشگاه، متأسفانه سیستم ثبت Best Buy از خرید جلوگیری می‌کند، زیرا این هنوز یک محصول منتشر نشده است. این قیمت با مدل باتری یکسان و ارزان تر از Hello اصلی (229 دلار) خواهد بود.

خود زنگ در همان طراحی را حفظ می کند، اما در عین ضخیم تر بودن به آن بلندی نیست. انتظار داشته باشید ضبط پیوسته تاریخچه ویدیویی 24/7، تفاوت/مزیت اصلی نسبت به تاریخچه مبتنی بر رویداد باشد، در حالی که تفاوت کیفیت ضبط بعید است.

در دو روز قبل از رویداد Made by Google – اگر این یک خطای سیستمی نباشد – عجیب است که این شرکت به نظر نمی‌رسد که Nest Doorbell جدید (سیمی) را در کنار سایر محصولات معرفی کند. که بهتر است بر اکوسیستم تاکید شود.

گوگل ماه گذشته گفت که انتظار دارداضافات به مجموعه خانه‌های هوشمند Nest» (تاکید ما) در 6 اکتبر. Nest Wifi Pro فقط یک محصول خواهد بود، بنابراین مشخص نیست که آیا اعلامیه دیگری برای خانه در نظر گرفته شده است یا خیر.

اطلاعات بیشتر در Google Nest:

ممنون جوزف

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: