به‌روزرسانی‌های جدید Maps به شما کمک می‌کند از تعطیلات بهترین استفاده را ببرید

“این فصل برای گردش های تعطیلات است. چه در حال انجام وظایف باشید، چه در حال کاوش در مکان‌های جدید با دوستان یا سفر برای دیدن خانواده باشید، Google Maps می‌تواند به ناوبری در این فصل شلوغ کمی استرس‌زا کمک کند. و امروز، ما سه به‌روزرسانی را به اشتراک می‌گذاریم که به شما کمک می‌کند در زمان تعطیلات کاوش کنید و به اطراف بگردید.

به لطف جستجو با نمای زنده ðŸ، مکان ها را به طور مستقیم کاوش کنید

در سپتامبر، جستجو را با نمای زنده معرفی کردیم تا بتوانید با کمک هوش مصنوعی، میلیاردها تصویر نمای خیابان و واقعیت افزوده، آنچه را که در اطرافتان وجود دارد به طور مستقیم کاوش کنید. از هفته آینده، این تجربه جستجوی بصری در لندن، لس آنجلس، نیویورک، پاریس، سانفرانسیسکو و توکیو بر روی اندروید و iOS عرضه خواهد شد.

بگویید که در حال بازدید از نیویورک هستید و قصد دارید خریدهای تعطیلات خود را از بین ببرید و با دوستانتان همسفر شوید. تلفن خود را بلند کنید و روی نماد دوربین در نوار جستجو ضربه بزنید تا فروشگاه‌های اطراف و مکان‌های دیگر مانند کافی‌شاپ، بانک‌ها و دستگاه‌های خودپرداز را ببینید. با جهت‌ها و فلش‌های مبتنی بر واقعیت افزوده، می‌توانید ببینید در چه جهتی هستند و چقدر دور هستند و حتی مکان‌هایی را که در دید فوری شما نیستند (مانند یک فروشگاه لباس در اطراف بلوک) مشاهده کنید. در یک نگاه به یک حس واقعی از محله دست پیدا کنید. برای یافتن مکان‌های دیگر برای پاتوق کردن، روی دسته‌های مکان‌های مختلف ضربه بزنید تا ببینید چه رستوران‌ها، بارها، دسرفروشی‌ها، پارک‌ها و ایستگاه‌های حمل‌ونقل در این نزدیکی هستند. بهترین قسمت؟ فراتر از نشان دادن مکان‌ها، می‌توانید اطلاعات کلیدی درباره هر نقطه روی آن را ببینید – مانند باز بودن یا نبودن آن، میزان شلوغی آن، محدوده قیمت چقدر است، و اینکه آیا انجمن نقشه‌های Google به آن امتیاز بالایی می‌دهد.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور