ویژگی‌های جدید برای والدین و کودکان در دستیار Google

اوایل این هفته، من در آشپزخانه بودم و بچه‌هایم را تماشا می‌کردم – در سنین (بسیار سرگرم‌کننده) هفت و یازده ساله – در حال گفتگو با دستیار Google ما. پسرم که اخیراً عشق کارائوکه را کشف کرده است، از آن خواست تا موسیقی پخش کند تا بتواند همراه با گروه مورد علاقه خود، BTS، آواز را تمرین کند. او و خواهرش انواع سؤالات را از آن می پرسند: “بلندی برج ایفل چقدر است؟” “فیل ها چقدر وزن دارند؟” “اعلامیه استقلال کجا امضا شد؟”

چه در حال دیکته کردن یک پیام متنی در ماشین یا روشن کردن تایمر در هنگام آشپزی در خانه، یک چیز درست است: صدا نقش مهمی را در نحوه انجام کارها ایفا می کند – نه فقط برای ما، بلکه برای ما. بچه ها هم همینطور این به آنها اجازه می دهد تا کنجکاوی های خود را زیاد کنند، چیزهای جدید بیاموزند و از ذهن خلاق و کنجکاو خود بهره ببرند – همه اینها بدون نیاز به نگاه کردن به صفحه نمایش. به عنوان یک مادر، من از نزدیک می بینم که چگونه رابطه بچه ها با فناوری با کشف قدرت صدای خودشان شروع می شود. و از آنجایی که بچه‌های امروزی در دنیایی محصور در فناوری بزرگ می‌شوند، می‌خواهیم به آن‌ها کمک کنیم تا تجربیات مکالمه‌ای امن‌تر، آموزشی و طبیعی‌تر با Assistant داشته باشند. در اینجا این است که چگونه آن را انجام می دهیم.

کنترل‌های والدین برای محتوای امن‌تر و متناسب با سن

از آنجایی که می‌دانیم بچه‌ها «مانند خودم» تمایل دارند از دستگاه‌های مشترک خانواده‌شان استفاده کنند، مسئولیت خود را برای کمک به والدین در محافظت از آنها در برابر محتوای مضر و نامناسب بسیار جدی می‌گیریم. با تکیه بر این تعهد دیرینه، ما تعدادی ویژگی جدید را ارائه می کنیم که تعامل فرزندان شما با دستیار را ایمن تر می کند.

مطالب پیشنهادی  چگونه گوگل دسترسی به منابع سلامت روان را بهبود می بخشد

برای اینکه والدین کنترل و آرامش بیشتری بر تعاملات فرزندانشان با بلندگوها و نمایشگرهای هوشمند Google داشته باشند، کنترل‌های والدین را برای دستیار Google معرفی می‌کنیم. در هفته‌های آینده از طریق برنامه‌های Google Home، Family Link و Google Assistant در Android و iOS، می‌توانید تنظیمات رسانه را تغییر دهید، برخی از عملکردهای دستیار را فعال یا غیرفعال کنید و زمان از کار افتادگی را برای فرزندانتان تنظیم کنید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور