ویژگی جدید برای کمک به مردم برای عبور از بحران انرژی در اروپا

اروپا خود را برای زمستانی چالش برانگیز آماده می‌کند – با افزایش قیمت‌ها و فشارها بر شبکه اروپا، که ناشی از جنگ غیرقانونی روسیه در اوکراین است و نیاز به منابع انرژی مطمئن، قابل اعتماد، پایدار و مقرون‌به‌صرفه را افزایش می‌دهد.

ما می دانیم که امنیت انرژی و مقرون به صرفه بودن در حال حاضر برای بسیاری در سراسر اروپا مورد توجه قرار گرفته است. مردم به گوگل مراجعه می کنند تا درباره صرفه جویی در مصرف انرژی و مدیریت هزینه های خود سؤال بپرسند. در بریتانیا، یک سال پیش، از هر ده جستجو در مورد قیمت انرژی، فقط یک مورد سوال «چرا»، «چگونه» یا «وقتی» بود – اکنون از هر چهار مورد یک مورد است. . در آلمان، ما شاهد گرایش علاقه به جستجو برای سوالاتی مانند “چگونه گاز طبیعی صرفه جویی کنیم”، “هزینه گرمایش” و چگونه در مصرف انرژی صرفه جویی کنیم – در حالی که در بلژیک، جستجو برای “چگونه صرفه جویی شود”. قیمت گاز نسبت به همین زمان در سال گذشته بیش از 5000 درصد افزایش یافته است.

در مواقع عدم اطمینان، مردم برای کمک و اطلاعات به گوگل مراجعه می کنند. از آنجایی که مردم به دنبال راه‌های جدیدی برای حفظ مصرف انرژی خود هستند و هزینه‌ها را قابل مدیریت نگه می‌دارند، ما ویژگی جدیدی را در ۲۹ کشور و ۲۲ زبان در سراسر اروپا راه‌اندازی می‌کنیم تا مردم بتوانند اطلاعات مرتبط و عملی را برای عبور از این بحران بیابند. و صرفه جویی در انرژی

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  ایجاد رشد پایدار برای اقتصاد دیجیتال آسیای جنوب شرقی