رشد جدید با مربیان دیجیتالی Google برای مشاغل کوچک

من در آتن، جورجیا بزرگ شدم، جایی که والدینم بیش از 22 سال در یک تجارت محلی طعمه ماهی متعلق به خانواده کار می کردند. در کودکی، به یاد دارم که همه در شرکت چقدر صمیمی بودند، در جشن تولدها و باربیکیوهای خانوادگی شرکت می کردند که ما را به یک خانواده بزرگ واقعی تبدیل کرد. این شرکت کوچک برای ما حس اجتماعی ایجاد کرد و همچنین به ما کمک کرد تا قبض هایمان را بپردازیم، خانه بخریم و تحصیلاتم را به عنوان یک دانشجوی نسل اول تامین کنیم.

در آتن، کسب‌وکارهای کوچک نه تنها بستر اقتصاد هستند، بلکه آن‌هایی هستند که جامعه را سرزنده می‌کنند. و این تقریباً در هر شهر و شهر دیگری در سراسر کشور صادق است. در ایالات متحده بیش از 33 میلیون کسب و کار کوچک دو سوم مشاغل جدید ایجاد می کنند و 44 درصد از فعالیت های اقتصادی را تشکیل می دهند. داشتن یک کسب و کار کوچک با ارزش است، اما چالش برانگیز است. صاحبان مشاغل کوچک همچنین باید با یافتن مشتریان جدید، حفظ عملیات، افزایش هزینه ها و همگام شدن با آخرین فناوری دست و پنجه نرم کنند. به همین دلیل است که من بسیار مفتخرم که بر روی برنامه Grow with Google Digital Coaches کار می‌کنم، که کسب‌وکارهای کوچک متنوع در سراسر کشور را با کارشناسان بازاریابی محلی و کارآفرینان مرتبط می‌سازد که آموزش‌های زنده و مربی‌گری عملی را برای کمک به رشد آنها ارائه می‌دهند. مربیان دیجیتال رهبران کسب و کار موفقی هستند که از جوامعی هستند که به آنها خدمت می کنند و به کارآفرینان محلی کمک می کنند تا به اهداف خود دست یابند.

امروز، اضافه شدن ده مربی دیجیتال جدید را در جورجیا، آیووا، میشیگان، کارولینای شمالی، اوهایو، اوکلاهاما، اورگان، پنسیلوانیا، کارولینای جنوبی و ویرجینیا اعلام می‌کنیم. این مربیان جدید که با همکاری با مین استریت آمریکا آموزش دیده اند، با مشاغلی در ایالت های خود، با تمرکز بر آنهایی که در شهرهای کوچک و جوامع روستایی فعالیت می کنند، کار خواهند کرد. Digital Coaches کارگاه‌های مداومی را در مورد موضوعاتی که برای کمک به رشد و شکوفایی کسب‌وکارهای کوچک طراحی شده‌اند، از جمله ارتباط با مشتریان، فروش آنلاین و بهبود بهره‌وری – همه به صورت رایگان، ارائه خواهند داد.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور