دوره های خود را با داده های ساختاری اطلاعات دوره جدید فهرست کنید | وبلاگ مرکزی جستجوی گوگل | Google for Developers

چهارشنبه 15 نوامبر 2023

همانطور که مردم به جستجوی دوره ها در گوگل ادامه می دهند، تمایل به اطلاعات دقیق تر دوره افزایش یافته است. امروز، مجموعه جدیدی از توصیه‌ها را برای ارائه داده‌های ساختار یافته دوره به Google اعلام می‌کنیم. ناشران اکنون این فرصت را دارند که با ارائه اطلاعات دقیق مانند قیمت، سطح آموزشی، رتبه‌بندی و طول با داده‌های ساختاریافته، اطلاعات دوره تکمیلی را در جستجوی Google ارائه کنند. این داده‌ها می‌توانند در نتیجه غنی از اطلاعات دوره ظاهر شوند، که یک ویژگی چرخ فلکی جدید در جستجوی Google است که به زبان‌آموزان کمک می‌کند دوره‌هایی را که متناسب با نیازهای منحصربه‌فردشان است، کشف و مقایسه کنند.

نمایش دوره های شما در ویژگی های داده های ساختار یافته دوره

تصویری از نحوه نمایش اطلاعات دوره در جستجوی Google

در چند سال گذشته، گوگل از یک ویژگی نشانه گذاری لیست دوره ها (که قبلا “دوره” نامیده می شد) پشتیبانی می کند، که در آن یک ناشر می تواند داده های ساختار یافته دوره (نام، توضیحات و ناشر) را ارائه دهد. نتیجه غنی فهرست دوره همچنان پشتیبانی می‌شود و بدون توجه به اینکه تصمیم به اضافه کردن نشانه‌گذاری اطلاعات دوره جدید داشته باشید، ترافیک شما تحت تأثیر قرار نخواهد گرفت. ما به استفاده از همان نوع داده ساختار یافته schema.org برای هر دو ویژگی ادامه خواهیم داد.

مستندات توسعه دهنده اطلاعات دوره جدید نحوه پر کردن فیلدهای ضروری و توصیه شده را توضیح می دهد. درصورتی‌که دستورالعمل‌های ویژگی و معیارهای واجد شرایط بودن را داشته باشید، دوره‌های شما می‌توانند هم در ویژگی فهرست‌بندی دوره‌های موجود و هم در ویژگی اطلاعات دوره جدید واجد شرایط باشند.

بررسی و نظارت بر داده های ساخت یافته خود با کنسول جستجو

برای کمک به نظارت و اصلاح داده‌های ساختاریافته‌تان، گزارش جدیدی از نتایج غنی از اطلاعات دوره را در «کنسول جستجو» اضافه می‌کنیم. موارد داده‌های ساختاریافته معتبر و نامعتبر را برای صفحات دارای داده‌های ساختاریافته اطلاعات دوره، و مسائلی که باعث می‌شود موارد نامعتبر شوند را نشان می‌دهد. می‌توانید از گزارش برای اشکال‌زدایی، رفع و تأیید مشکلات داده‌های ساختاریافته خود استفاده کنید.

گزارش نتایج غنی از اطلاعات دوره در کنسول جستجو

علاوه بر این، می‌توانید از تست نتیجه Rich در کنسول جستجو برای آزمایش اعتبار نشانه‌گذاری اطلاعات دوره خود با ارسال URL یک صفحه یا یک قطعه کد استفاده کنید. با استفاده از این ابزار، می‌توانید بدون منتظر ماندن برای به‌روزرسانی گزارش نتایج غنی، فوراً معتبر بودن یا نبودن نشانه‌گذاری خود را تأیید کنید.

اطلاعات دوره در آزمون نتایج غنی

امیدواریم این نشانه گذاری جدید نشان دادن اطلاعات دوره خود را در Google برای شما آسان تر کند. اگر سؤال یا نگرانی دارید، لطفاً از طریق انجمن مرکزی جستجوی Google با ما در میان بگذارید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  این برنامه‌ها از تغییرات Material You پشتیبانی می‌کنند