Chromebook جدید، Chromebook Plus از HP، ASUS و Acer

در چند ماه گذشته، ما تعداد زیادی کروم بوک جدید راه اندازی کرده ایم و با اعلام ویژگی های امروز، آنها حتی بهتر شده اند.

کروم‌بوک‌های جدید ما از Acer، Asus و HP از سخت‌افزار گرفته تا نرم‌افزار برای آنچه شما نیاز دارید ساخته شده‌اند: چه در حال تماشای Netflix، مدیریت کارهای خانواده‌تان، پخش جریانی جدیدترین بازی یا انجام کار از یک کافی‌شاپ باشید. . ما مجموعه خود را به گونه ای طراحی می کنیم که طیف وسیعی از نیازها را از قابلیت حمل تا عملکرد قدرتمند ارائه کنیم.

همه کروم‌بوک‌ها با امنیت پیشرو در صنعت، برنامه‌های Google و عمر باتری تا 10 ساعت عرضه می‌شوند. و اکنون دستگاه‌های Chromebook Plus دارای قابلیت‌های هوش مصنوعی داخلی بیشتری هستند، از جمله امکان چت با Gemini تنها با یک کلیک، با شروع تنها ۳۵۰ دلار.

Chromebook Plus جدید

این Acer Chromebook Plus Spin 714 اگر به دنبال قدرت اضافی هستید یک انتخاب عالی است. این پردازنده از آخرین نسل پردازنده Intel® Core Ultra با طراحی قابل حمل قابل تبدیل پشتیبانی می کند. شاسی آلومینیومی بادوام، صفحه نمایش لمسی و لولای 360 درجه، لپ تاپ، تبلت و چادر تاشوی سنتی را برای بهره وری و سرگرمی انعطاف پذیر قادر می سازد. با وب‌کم 1440p QHD و بهبودهای صوتی و تصویری مبتنی بر هوش مصنوعی برای وضوح، نور و صدا بهتر به نظر برسید و صدایی عالی داشته باشید. در نهایت، میکروفون‌های دوگانه با دو بلندگوی رو به بالا و DTS® Audio جفت می‌شوند تا صدایی با کیفیت بالا و بدون اعوجاج ارائه کنند تا هم کنفرانس ویدیویی و هم تجربه سرگرمی شما را بهبود بخشد. در Best Buy از 699 دلار شروع می شود.

Source link