Nevermined: چگونه سازمان ها می توانند داده های خود را با راه حل سطح بعدی مدیریت یا کسب درآمد کنند

عکس پروفایل نویسنده

@بیخیالnevermined.io

اولین پلتفرم اشتراك داده غیرمتمرکز درجه جهانی

در این پست یک مرور مختصر فنی در مورد توانایی های Nevermined ارائه شده است

Nevermined یک راه حل است که توسط Keyko تهیه شده است و به کاربران خود توانایی ساخت اکوسیستم های به اشتراک گذاری داده را می دهد که در آن اشخاص نامعتبر می توانند داده های خود را به روشی کارآمد ، ایمن و با حفظ حریم خصوصی به اشتراک بگذارند.

همانطور که تولید اطلاعات همچنان ادامه دارد ، نهادها به سازماندهی ، درک ، استفاده و به اشتراک گذاری داده های خود به صورت داخلی و خارجی نیاز دارند. Nevermined راه حل های به اشتراک گذاری داده و محاسبه داده های موجود را فراهم می کند که به سازمان ها امکان می دهد اطلاعات را برای یک رویکرد مبتنی بر بینش بیشتر باز کنند.

چیزی که ما به آن می گوییم a اکوسیستم داده محیطی است که سازمانهای مستقل می توانند برای انتشار ، کشف و دسترسی به داده ها و دارایی ها و خدمات مرتبط با آن همکاری کنند. Nevermined امکان استفاده از داده ها را فراهم می کند بدون اینکه اعضای این اکوسیستم ها مجبور شوند کنترل دارایی های خود را از دست بدهند.

یکی از اصول اصلی Nevermined این است که دارندگان و ارائه دهندگان داده ها همیشه کنترل داده های خود را کنترل می کنند. این راه حل به گونه ای طراحی شده است که با محیط های Big Data موجود سازگار است و امکان اجرای مدل ها یا الگوریتم های درجا ، یا محل استقرار داده ها را فراهم می کند. با…

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور