هرگز لحظه ای از جام جهانی زنان فیفا را از دست ندهید

ویدیوهای هیجان انگیز را در یوتیوب پیدا کنید

راه‌های بیشتری برای تماشای بهترین لحظات در طول مسابقات در YouTube وجود دارد. طرفداران ورزش می‌توانند در کانال‌های YouTube پخش‌کننده‌های رسمی مسابقات در سرتاسر جهان، نکات برجسته، خلاصه‌نویسی و کلیپ‌های کامل را دنبال کنند، به‌علاوه فیفا بهترین لحظات مسابقات را در کانال YouTube خود جشن خواهد گرفت. از 20 ژوئیه، مشترکین YouTube TV می‌توانند جام جهانی 2023 FIFA زنان را در FOX و FS1 به صورت زنده تماشا کنند و با ویژگی‌های روز بازی مانند چند ویو، بازی‌های کلیدی برای دریافت نکات برجسته، و بهترین استفاده را از تجربه تماشای خود ببرند. آمار، امتیازات و رده‌بندی بلادرنگ. اعضایی که در افزونه 4K Plus مشترک شده اند می توانند از تمام 64 مسابقه با کیفیت فوق العاده بالا لذت ببرند. برای کسانی که به دنبال هماهنگی با پخش اسپانیایی هستند، Telemundo به عنوان بخشی از YouTube TV Base Plan در دسترس است، و Universo از طریق افزونه Spanish Plus در دسترس است.

ورزشکاران مورد علاقه خود را در سری تحریریه ما دنبال کنید

در اواخر این هفته، آگهی تلویزیونی جدیدی را راه‌اندازی خواهیم کرد که نشان می‌دهد چگونه مجموعه دستگاه‌های Google Pixel به طرفداران کمک می‌کند عکس‌ها و موارد دیگر را اصلاح کنند تا بتوانند با بازی مورد علاقه خود ارتباط برقرار کنند. و مگان راپینو، ورزشکار جام جهانی زنان فیفا و دیگر بازیکنان NWSL، در مجموعه‌های جاری My Game in My Words، با همکاری The Athletic، حضور خواهند داشت، جایی که آنها به لحظات کلیدی حرفه‌ای و تاثیر آنها نگاه خواهند کرد. و در مورد رویکرد کلی آنها به بازی بحث کنید. در همین حال، در اروپا، Google Pixel شراکت ما با تیم‌های ملی زنان انگلیس و آلمان را با محتوای انحصاری، داستان‌های تحت رهبری هواداران و کمپین‌های جدید با بازیگران مورد علاقه طرفداران تقویت خواهد کرد.

مطالب پیشنهادی  در چهار آزمایش فرهنگی جدید با هنر بازی کنید

به تمام برنامه های مربوط به مسابقات در فروشگاه Play دسترسی داشته باشید

برای برجسته کردن و تجلیل از بهترین راه‌ها برای دنبال کردن مسابقات در سراسر جهان، Play Store جام جهانی زنان فیفا را در بالای صفحه اصلی برنامه فروشگاه تبلیغ می‌کند. همراه با مجموعه‌ای از برنامه‌ها و کتاب‌هایی که به شما کمک می‌کنند درباره بازی بیشتر بدانید در Play Store، می‌توانید برنامه FIFA و برنامه‌های پخش‌کننده‌های رسمی را برای تماشای مسابقات پیدا کنید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور