Netflix و CD Projekt RED همکاری Witcher را برای WitcherCon اعلام کردند

عکس پروفایل ظهر جفری هریس هکر

@84جفری هریس

در حال حاضر در بورس تحصیلی Hacker Noon Blogging ثبت نام کرده اید.

در یک رویداد مهم ، به نظر می رسد که سرانجام همکاری بین بازاریابی سری Netflix ، The Witcher و سری بازی های ویدیویی بسیار معروف به همین نام از CD Projekt RED ، هم افزایی خواهد داشت. این همکاری در جشن سریالی به نام WitcherCon به اوج خود می رسد که قرار است در اواخر ماه جولای برگزار شود.

وب سایت Witchercon از قبل فعال است. به نظر می رسد این یک رویداد مجازی بصورت آنلاین و آنلاین خواهد بود که جشن حق رای دادن خواهد بود. مجموعه موفق Netflix و Game هر دو براساس کتاب های تخیلی تاریک ساخته شده توسط Andrzej Sapkowski ساخته شده اند. CD PR و Netflix اعلامیه کنوانسیون دیجیتالی را زودتر جمعه (11 ژوئن) از طریق توییتر.

بر اساس اطلاعات موجود در وب سایت ، WitcherCon یک رویداد یک روزه خواهد بود و جمعه ، 9 جولای به صورت مستقیم در YouTube و Twitch پخش خواهد شد. این اولین رویداد چند قالب است که به The Witcher Universe اختصاص یافته است.

هر دو شرکت وعده داده اند که این کنوانسیون از پانل های تعاملی سازندگان بازی ها و نمایش های تلویزیونی ، اخبار فوری ، پشت صحنه و سایر مواردی که قبلاً از این حق رای دادن دیده نشده است ، بهره می برد.

چیزی که CDPR زودتر از موعد تأیید کرد این است که کنوانسیون قسط جدیدی از …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  پنج ابزار کیفیت داده که باید بدانید