موارد جدید در به‌روزرسانی Nest WiFi M94 از ماه مارس

به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری در Google و Nest Wifi به‌طور نامنظمی انجام می‌شوند و در پس‌زمینه انجام می‌شوند، بدون نیاز به تعامل کاربر نهایی. آخرین به‌روزرسانی Google/Nest Wifi – 22Q1 (M94) – از ماه مارس به طور نسبی مورد توجه قرار گرفت، و در اینجا یادداشت‌های انتشار آمده است.

22 Q1 (M94)، یا سه ماهه اول سال 2022 و نسخه اصلی Chromium، بزرگترین به‌روزرسانی برای Google/Nest Wifi با چهار نکته مهم نیست:

  • به روز رسانی آسیب پذیری پروتکل WiFi (FragAttack) برای دستگاه های Google Wifi
  • بهبود اتصال مش – بازیابی خودکار مش، کاهش حلقه شبکه
  • قابلیت همکاری بهتر با دستگاه های Wi-Fi 802.11K
  • امنیت عمومی، ثبات و بهبود عملکرد

اولین نکته به حملات تکه تکه شدن و تجمع (FragAttack) اشاره دارد که در سال 2021 به تفصیل شرح داده شد. گوگل می گوید علاوه بر امنیت، ثبات و عملکرد، اتصال مش و قابلیت همکاری با دستگاه هایی را که از استاندارد 802.11K استفاده می کنند و مسئول یافتن سریع “APهای نزدیک” هستند نیز بهبود بخشیده است. که با ایجاد یک لیست بهینه از کانال ها به عنوان اهداف رومینگ در دسترس هستند.”

زمانی که برای اولین بار در ماه مارس عرضه شد، آخرین نسخه M94 14150.43.80 (روتر Nest Wifi و Google Wifi) و 1.54.294928 (نقطه Wifi Nest) بود. در ماه می، گوگل 14150.43 را عرضه کرد.81، که نسخه عمومی فعلی است. می توانید با انتخاب روتر خود از شبکه دستگاه ها و ضربه زدن روی نماد چرخ دنده تنظیمات در گوشه سمت راست بالا، از برنامه Google Home بررسی کنید.

براساس فهرست آرشیو یادداشت‌های انتشار Google، که هنوز حتی M94 را هم شامل نشده است، دستگاه‌های Google Nest/Wifi تنها یک به‌روزرسانی در سال 2021 دریافت کردند. این به‌روزرسانی در سال 2020، زمانی که Google بر بهینه‌سازی شبکه کار از خانه (WFH) و کنفرانس ویدیویی تمرکز کرد، سه مورد کاهش یافته است. .

اطلاعات بیشتر در Google/Nest Wifi:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور