گوگل بدون هیچ هزینه ای پیوندهای حرارتی Nest Thermostat را در اروپا جایگزین می کند

Google Nest امروز اعلام کرد که به دنبال کشف یک مشکل، «برخی از پیوندهای حرارتی ترموستات یادگیری نسل سوم Nest در بریتانیا و سایر کشورهای اروپایی» را جایگزین می‌کند.

Heat Links مخصوص اروپا هستند و در جعبه قرار دارند تا Nest Thermostat را به سیستم‌های گرمایش، دیگ بخار، و گاهی آب گرم خانه متصل کنند:

برای اینکه خانه‌تان را در دمایی که تنظیم کرده‌اید نگه دارید، ترموستات به‌طور خودکار با ارسال سیگنال به Heat Link، گرمایش را روشن و خاموش می‌کند.

گفته می‌شود که این مشکل فقط روی «برخی» پیوندهای حرارتی برای ترموستات یادگیری نسل سوم تأثیر می‌گذارد، اما گوگل این مشکل را بیشتر توضیح نداد. نگاهی به پست‌های انجمن مشتریان نشان می‌دهد که دستگاه به تازگی در حال نابودی است.

Google در حال تماس با مشتریانی است که فکر می‌کند این مشکل را دارند و بدون در نظر گرفتن وضعیت گارانتی ترموستات، «پیوندهای حرارتی» را بدون هزینه جایگزین می‌کند. در بریتانیا، گوگل با BOXT کار می‌کند تا «تامین حرفه‌ای داشته باشد و یک دستگاه جایگزین نصب کند».

کسانی که در کشورهای دیگر هستند می‌توانند «نصب مورد نظر خود را برای نصب دستگاه جایگزین انتخاب کنند و Google هزینه تعمیر را بازپرداخت خواهد کرد. به عنوان یادآوری، ما همیشه توصیه می کنیم که هر گونه مشکلی توسط یک متخصص بررسی شود.

اگر تحت تأثیر این موضوع قرار گرفته اید پوزش می طلبیم. اگر سؤالی دارید یا به راهنمایی بیشتری نیاز دارید، لطفاً از طریق مرکز راهنمایی با پشتیبانی مشتری Google تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر در مورد Nest:


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور