Spotify در Nest Hub اکنون می‌تواند متن ترانه‌ها را در زمان واقعی نشان دهد

Spotify پس از معرفی اشعار بلادرنگ در اندروید، iOS، تلویزیون ها، کنسول ها و وب در ماه نوامبر، اکنون آنها را به Nest Hub و دیگر نمایشگرهای هوشمند دستیار Google آورده است.

هنگام پخش یک آهنگ در Nest Hub، کنترل‌های رسانه تمام‌صفحه Spotify اکنون دارای یک دکمه شعر در کنار قلب گوشه پایین سمت راست هستند. ضربه زدن، تصویر پس‌زمینه را با متن پیمایشی که خط فعلی را با پیشرفت مسیر برجسته می‌کند، عوض می‌کند. خطوط آینده در زیر ردیف شفاف کنترل ها ظاهر می شوند.

ویژگی اشعار همچنین هنگامی که هیچ کلمه ای وجود ندارد – 🎵 – را یادداشت می کند و با تغییر آهنگ ها تا زمانی که آن را خاموش نکنید فعال باقی می ماند. با نزدیک شدن به پایان، Spotify می گوید که اشعار “مجوز و ارائه شده توسط MusixMatch” هستند.

این یک ویژگی راحت و چیزی است که «موسیقی Google Play» برای اولین بار در اواخر سال 2018 ارائه کرد. با این حال، این قابلیت هرگز به YouTube Music داده نشد، زیرا اشعار را – هرچند ایستا – در رابط کاربری Now Playing در Android، iOS و وب ارائه می‌کند.

با این راه اندازی، Spotify برابری اشعار را در پلتفرم ها / مشتریان اصلی خود دارد. این ویژگی در آزمایش امروز ما در هر دو حساب Spotify Free و Premium با در دسترس بودن گسترده در روزهای اخیر کار می کند. سال گذشته، این شرکت در مورد این ویژگی اظهار نظر کرد:

اشعار یکی از ویژگی های مورد درخواست شنوندگان در سراسر جهان است. بنابراین پس از تکرار و آزمایش، تجربه‌ای ساده و تعاملی و حتی قابل اشتراک‌گذاری ایجاد کرده‌ایم. ما با همکاری با Musixmatch، متن آهنگ را از طریق دسترسی درون‌برنامه‌ای در اکثر کتابخانه‌های گسترده آهنگ‌هایمان زنده می‌کنیم.

اطلاعات بیشتر در مورد Nest Hub:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: