تشخیص حضور Google Home اکنون می‌تواند از بلندگوهای Nest Hub استفاده کند

تشخیص حضور Google با استفاده از موقعیت مکانی تلفن شما، دستگاه‌های خانه هوشمند Nest، تشخیص می‌دهد که آیا شخصی در خانه است یا خیر. و اکنون Nest Hubs و بلندگوها.

قبلاً، اگر Nest Thermostat (با استفاده از حسگر اشغال/Soli یا اگر دما را به صورت فیزیکی تغییر دهید)، Nest Protect (حسگر اشغال)، Nest Guard (حسگر حرکت و حالت بازو/غیرسلاح) داشتید، حسگر حضور بهتر می‌توانست فعالیت در خانه شما را تشخیص دهد. ) یا Nest × Yale Lock («سنسور نوری باز یا بسته بودن پیچ را تشخیص می‌دهد»). این علاوه بر استفاده از موقعیت مکانی تلفن شما است.

اکنون، وقتی این ویژگی را انتخاب می‌کنید، بلندگوها و نمایشگرهای Nest شما بهتر می‌توانند حضور شما را از طریق صدا یا لمس تشخیص دهند و بر اساس اینکه در خانه هستید یا نه، عملکردها را خودکار می‌کنند.

صفحه‌نمایش یا بلندگوی Nest شما اکنون «اگر شخصی با دستگاه با استفاده از کنترل لمسی یا صوتی تعامل داشته باشد» به «حسگر حضور» کمک می‌کند. در همین حال، اگر یک Nest Hub نسل دوم دارید، حسگر حضور Google نیز از حسگر Soli برای تشخیص اینکه آیا فردی در نزدیکی شماست استفاده می‌کند.

با این حال، Google خاطرنشان می‌کند که «دوربین‌های Nest، زنگ‌های در Nest، و Nest Hub Max دستگاه‌های خانه‌تان را بین حالت‌های خانه و خارج از خانه تغییر نمی‌دهند». علاوه بر این، “صدای محیط به حضور کمک نمی کند، فقط دستورات دستیار”.

برای راه‌اندازی، برنامه Google Home را باز کنید و روی میانبر دایره‌ای «تنظیمات» ضربه بزنید. «حسگر حضور» در بخش «ویژگی‌ها» اصلاح شده است و به شما امکان می‌دهد «بلندگوهای Nest» و «نمایشگرهای Nest» را با توجه به عملکرد هر دستگاه (دستیار، کنترل لمسی و/یا حسگر حرکت) فعال/غیرفعال کنید. این امروز به طور گسترده برای Google Home برای اندروید و iOS منتشر شده است.

اطلاعات بیشتر در Google Home:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: